Розумний стельовий вентилятор Xiaomi Huizuo White

Стельова лампа + вентилятор

Стельова лампа з вентилятором Huizuo використовує інверторний двигун постійного струму, який може досягати 1300 обертів на хвилину.

У той же час він використовує інтегровану конструкцію, щоб не тільки уникнути неприємних процедур складання в процесі установки, але також, допоможе заощадити час при розбиранні для очищення від пилу та комах!

До 100 сценаріїв використання

Швидкість вітру, яскравість і колірна температура цього інтелектуального вентилятора, можуть регулюватися на розсуд користувача. Всього передбачено близько 100 сценаріїв використання пристрою.

Поліпшення циркуляції повітря

Huizuo може реалізовувати пряму і зворотну роботу. Зворотне всмоктування може сприяти поліпшенню ефективності циркуляції повітря в приміщенні.

Професійна оптична лінза

Цей інтелектуальний вентилятор має 160-градусну професійну оптичну лінзу, вбудовані світлодіоди, що дозволяє досягти рівномірного та м'якого світлового ефекту (3000K-6500K).

Інтеграція в систему розумного будинку

Розумний вентилятор може приєднується до екосистемі Mijia, роблячи інтелектуальне освітлення розумним і цікавим. Користувачі можуть реалізувати голосове управління за допомогою Xiaoai. Аудіо, світло і потік повітря можна контролювати незалежно один від одного, і це можна зробити в одному мобільному додатку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стельова лампа з вентилятором
Бренд: HuiZuo
Матеріал: АБС-пластик + акрил + полікарбонат
Застосовна площа: 10-15 квадратних метрів
Потужність: 50 Вт (освітлення) + 28 Вт (вентилятор)
Колірна температура: 3000К ~ 6500К
Метод управління: Mijia АРР, пульт дистанційного управління
Плавне регулювання швидкості: Mijia Smart
Розмір: Ф495 x160 мм
Розмір присоски: ~ Ф320 мм
Крок монтажного отвору: 65 мм