Універсальна батарея Xiaomi ZMI Wireless Charging Powerbank 10000mAh Black WPB100

Павербанк з підтримкою бездротової зарядки

Універсальна батарея ZMI WPB100 оснащена сучасною технологією бездротової зарядки Qi з максимальною потужністю до 10 Вт.

Одночасна зарядка трьох пристроїв

На додаток до бездротової зарядки, ZMI WPB100 також має два виходи USB-A і USB-C, щоб користувачі могли заряджати відразу 3 пристрої, включаючи бездротове та дротове. Крім того, обидва цих зарядних порти здатні забезпечувати швидкий зарядний струм потужністю до 18 Вт.

Якщо одночасно заряджаються 3 пристрої, загальна вихідна потужність може становити до 15 Вт.

Ще павербанк обладнаний зручним вхідним портом Lightning, спеціально для користувачів Apple, з споживаною потужністю до 12 Вт.

Розкішний дизайн, надійні матеріали

Маючи розміри 149.9 x 71.6 x 18.4 мм, він досить компактний, не займає багато місця в рюкзаках або сумках, що забезпечує зручність та гнучкість при перенесенні.

Кришка батарейного відсіку виготовлена ​​з міцного алюмінієвого сплаву, а зона бездротової зарядки виконана з пластикового антиковзного гумового покриття. На анодованій пофарбованій поверхні пристрою не залишаються відбитки пальців.

9 захисних функцій

Вдосконалені мікросхеми забезпечують більшу ефективність завдяки застосуванню високоточних датчиків RC. Крім того, акумуляторна батарея має 9 рівнів захисту: від короткого замикання, від пошкодження в результаті впливу високої температури, перевантаження по струму і т.ін.

Відгуки користувачів
Roman Shtovba, 25.08.2020
Купив тиждень тому. Мінімалістичний і приємний стиль оформлення, не великі розміри і вага. Брався завдяки бездротовому заряджанню. Працює добре без нарікань.
Всі відгуки
Тип: Універсальна батарея (павербанк)
Бренд: ZMi
Модель: WPB100
Ємність: 10 000 мАг
Вхід: USB-C / Lightning
Вихід: USB-A / USB-C
Бездротова вихідна напруга: 10 Вт
Вихідна напруга дротового зв'язку: USB-A: 5В⎓2.1A;
USB-C: 5В⎓3А, 9В⎓2А, 12В⎓1.5А
Выходное напряжение (подвійний порт): 5В⎓3A
Відстань індукції: ≤ 5 мм
Робоча температура: 5 °C ~ 35 °C
Розміри: 149.9 х 71.6 х 18.4 мм
Вага: 304 г
Відгуки користувачів
Roman Shtovba, 25.08.2020
Купив тиждень тому. Мінімалістичний і приємний стиль оформлення, не великі розміри і вага. Брався завдяки бездротовому заряджанню. Працює добре без нарікань.
Додати коментар