Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Smart Metal Suitcase 20" Black (6970055341813)

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Надійна валіза з ультрасучасним дизайном

RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock - валіза виконана з алюмінієво-магнієвого сплаву, яка має неймовірно красивий дизайн в чорному кольорі із золотистим обведенням. Це саме та валіза, який збереже ваші речі під час поїздки або перельоту. Її зовнішній вигляд немов «випромінює» міць та надійність. І це дійсно так. Оскільки він є втіленням унікальності сучасних технологій.

TSA-замок валізи можна легко заблокувати/розблокувати зі смартфона, за допомогою використання технології Bluetooth 4.0. Ви зможете здійснювати контроль над розумним валізою та убезпечити вміст від зловмисників.

Об`єму розумного валізи (34 літра) цілком достатньо, щоб вільно розмістити всі найнеобхідніші речі, девайси та аксесуари.

Чемодан RunMi 90 Points - це ваш незамінний супутник в кожній поїздці!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза з якою приємно подорожувати

Об`ємна та легка

Монотонні будні, щоденне вирішення важливих питань та різноманітних завдань стомлює. Можливо, саме час відправитися в подорож, відпочити і набратися сил? Тоді металевий чемодан RunMi 90 Points стане вашим надійним супутників в подорожі. Адже його надійна конструкція, безшумні колеса, продумана система безпеки вмісту, безумовно привертає до себе увагу.

При об`ємі в 34 літра, ви зможете взяти свої улюблені речі, предмети першої необхідності, девайси та інші аксесуари, які прикрасять вашу поїздку та зроблять її ще більш незабутньою. Важить валіза всього 4.4 кг, що безсумнівно створює додатковий комфорт при її транспортуванні.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" крупним планом

Унікальний дизайн

Вражаюче чорне забарвлення з золотистим відблиском

Дійсно гарний дизайн, привертає до себе увагу багатьох. І зовсім не дивно, що валіза була відзначена на Міжнародному конкурсі дизайну iF Design Award 2017. Адже серія металевих валіз, в тому числі унікальна RunMi 90 Points в чорному кольорі із золотистою лінією на корпусі та золотистим забарвленням накладок (ковпаків) на колесах, справляють незабутнє враження.

Оригінальність дизайнерів RunMi 90 Points і прагнення до вдосконалення своєї продукції не перестає дивувати.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" нагорода

Міцна конструкція

Алюмінієво-магнієвий корпус

Алюмінієво-магнієвий сплав (який застосовується в аерокосмічній галузі) з якого виконана прогресивна валіза Fingerprint Unlock, володіє високими характеристиками антикорозійної стійкості та міцності. Їй не страшні випадкові падіння при переміщенні, перепади температур, подряпини або неакуратне поводження співробітників аеропорту. Вона дуже довго буде виглядати як новенька, радуючи око своїм витонченим дизайном.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" алюмінієвий сплав

Захищена рама

6 зміцнювальних профілів

Прогресивна валіза Fingerprint Unlock виконана відповідно стандартам алюмінієвої промисловості США і має п'ятий клас міцності. З метою забезпечення додаткового захисту виробу від деформації поверхні при ударах, конструктори зміцнили валізу спеціальною рамою, що складається з шести профілів.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" вид збоку

Всебічний захист

Зносостійкі ніжки та здвоєні петлі

Здвоєні петлі є невід'ємною частиною конструкції валізи і сприяють більш щільному зчепленню з корпусом. Чотири зносостійкі ніжки виробу забезпечують захист металевого корпусу від бруду, що дозволяє йому зберігати чистоту та «новизну».

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" кутові елементи

Стандартна версія валізи

У стандартній версії валізи застосовується механічний кодовий TSA-замок. Власнику необхідно придумати та запам'ятати комбінацію цифр тризначного коду, без якого не один зловмисник не зможе непомітно відкрити виріб. Такий вид замків дуже популярний, схвалений Національним комітетом США і застосовується практично у всьому світі. Його унікальність полягає в тому, що інспектор митної служби може відкрити валізу для перевірки універсальним ключем, що збереже механічний замок від пошкоджень.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" механічний замок

Смарт версія валізи

В смарт версії «розумної валізи» крім механічного кодового TSA-замку, застосовується алгоритм відкриття за допомогою сканера відбитку пальців, який виділяється на поверхні у вигляді квадрата з чіткими білими лініями.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20 "сканер відбитків пальців

Легкий перебіг

Міцні та «безшумні» колеса

Чемодан RunMi 90 Points Fingerprint Unlock оснащений чотирма колесами з дуже міцної гуми, яка використовується при виробництві колес для літакових шасі. Завдяки цьому, вони не тільки володіють прекрасним амортизуючим ефектом забезпечуючи легкий та плавний хід при переміщенні валізи по різних поверхнях, але і істотно поглинають шум, наприклад, при зіткненні з гравієм, щебінню та інші сипучими матеріалами.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" конструкція коліс

Обертання коліс на 360°

Кулькові підшипники

Особлива конструкція кулькових підшипників, сприяє легкому обертанню коліс на 360°. Гумові шини знижують навантаження на колеса, що забезпечить більш тривалий період експлуатації виробу.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" пристрій розроблений таким чином

Регулювання ручки

4 положення

Стовщена конструкція ручки валізи підсилює надійність висувної конструкції. Завдяки такому механізму, ви з легкістю можете налаштувати найбільш оптимальну висоту, при якій вам буде найбільш комфортно везти валізу. Варто відзначити, що всі елементи конструкції щільно пов'язані, що дозволило знизити показник відхилення від осі до 10 мм.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" ручка

Компактне розміщення речей

П'ять відділень з перегородками

Валіза має п'ять відділень, які розділені перегородками. У кожній з 5 секцій є спеціальний ремінець з заклепкою, який призначений для надійної фіксації внутрішнього вмісту.

Валіза RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Fingerprint Unlock Black 20" внутрішні секції

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Особливість: Вбудований сканер відбитків пальців
Зовнішній матеріал: Алюминиево-магнієвий сплав
Внутрішній матеріал: Поліестер
Робоча температура: - 15 °C 〜 55 °C
Підтримка пристроїв: Bluetooth 4.0 або новіші версії та IOS 7.0 або більш нові версії
Електроживлення: 1.5V = 550mAX2
Об`єм: 〜 34 літри
Вага: 〜 4.4 кг
Розмір: 550 х 375 х 215 мм
Колір: Чорний
Додатково: Через особливості вимірювання зазначені параметри можуть незначно відрізнятися

Завантаження…