Випрямляч для волосся Yueli Hair Straightener Pink (HS-525)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Випрямляч з функцією павербанка

Бездротовий та портативний стайлер Yueli HS-523 допоможе вам зробити красиве укладання волосся. Спеціальне кондиціонування волосся за допомогою позитивно заряджених іонів - знімає з них ефект наелектрізованності, завдяки чому волосся стає "слухняним". Завдяки потужному вбудованому акумулятору з ємністю 2500 мАг і наявності Micro USB-порту, праску для волосся можна використовувати і в якості павербанка для зарядки смартфона.

Топовий корпус. Іонізація волосся.

Випрямляч має особливе покриття зі спеціального порошку та керамічної глазурі, завдяки чому стайлер Yueli чудово протистоїть механічним пошкодженням і високій температурі. Вбудований іонізатор піклується про здоров'я волосся, забезпечуючи закривання волосяних лусочок і збереження вологи в структурі волосся. Крім того, аніони знімають статичну електрику з волосся, надаючи їм м'якість, слухняність та природний блиск.

Кілька режимів роботи

Правильно обрана температура допоможе зберегти здоров'я волосся та забезпечити відмінний результат укладання. У стайлері Yueli, Ви можете підібрати найбільш оптимальний режим для догляду за волоссям: для м'якого волосся - 160˚C і для більш жорсткого - 200 ˚C.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий випрямляч для волосся
Бренд: Yueli
Вхід / вихід: 5V/1000mA
Температурний діапазон: 160-200ºС
Управління: Ручне
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Час зарядки акумулятора: Близько 150 минут
Розміри: 23 х 35 х 193 мм
Розмір нагрівального елементу: 12 x 65 мм
Вага: 164 г
Колір: Рожевий