Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black PPBD10 (PPDML-K01)

Baseus Bipow PPDML-K01 – універсальний павербанк з потужністю акумулятора 30000 мАг. Пристрій, з яким ваші гаджети завжди будуть заряджені. Потужності павербанку буде достатньо на кілька циклів заряджання сучасного смартфона. Реалізовано підтримку швидкої зарядки. Від павербанку можна заряджати до 3 пристроїв одночасно. Модель виконана із міцного чорного матового пластику. Для безпечного заряджання модель отримала 9-рівневий ступінь захисту.

Відгуки користувачів
Дмитро, 05.12.2022
Powerbank повністю відповідає заявленим характеристикам, замовлення доставили швидко(відправили одразу у день замовлення), гарна ціна.
Всі відгуки

Акумулятор, якого вистачить надовго

Baseus Bipow PPDML-K01 – універсальна батарея, яка може забезпечувати одночасну зарядку відразу кількох пристроїв. Місткість акумулятора становить 30000 мАг, чого буде достатньо на кілька циклів заряджання.

Baseus Bipow PPDML-K01 зарядка

Практичність та мінімалістичність

Корпус павербанка є невеликим блоком з міцного чорного пластику. Форм-фактор пристрою досить зручний - комфортно тримати в руці, а завдяки ребристій поверхні павербанк не вислизатиме. Також передбачено невеликий світлодіодний екран, який показує рівень заряду.

Підтримка швидкого заряджання

Модель підтримує протокол швидкого заряджання Quick Charge 3.0, який забезпечує зарядку швидше за звичайну. Також підтримується технологія Power Delivery, щоб забезпечити швидку зарядку для власників гаджетів від Apple.

Baseus Bipow PPDML-K01 підключення смартфону

4 порти для зарядки

Baseus Bipow PPDML-K01 оснащений 4 портами. Порти Micro USB та Type-C можна використовувати для зарядки самого павербанку. Для заряджання гаджетів використовуються USB і Type-C.

Безпечне використання

Модель отримала дев'ятирівневий ступінь захисту. Завдяки їй, ваші гаджети, які будуть під зарядкою, захищені від короткого замикання, перегріву, перенапруги та ін. Завдяки інтелектуальній системі зарядки павербанк автоматично розпізнає пристрій, що підключається, і підбирає необхідні параметри зарядки.

Baseus Bipow PPDML-K01 і гаджети

Тип:

Універсальна батарея

Бренд: Baseus
Модель:

PPDML-K01

Аккумулятор :

Li-Pol

Ємність:

30000 мАг

Зарядка:

Adaptive Fast Charging

Power Delivery (PD)

Quick Charge 3.0

Вхідні інтерфейси:

Micro-USB

Type-C

Потужність:

15 Вт

Вихідна напруга:

12 В

Вихідна сила струму:

2 A

3 A

Інтерфейсів для зарядки для пристроїв:

3

Вихідні інтерфейси:

USB

USB Type-C

Колір:

Чорний

Розміри:

151 х 69 х 37 мм

Вага:

663 г

Комплектація:

Універсальна батарея
Кабель MicroUSB
Інструкція

Відгуки користувачів
Дмитро, 05.12.2022
Powerbank повністю відповідає заявленим характеристикам, замовлення доставили швидко(відправили одразу у день замовлення), гарна ціна.
Додати коментар