Вспышка для смартфонов RK-07 LED Flash Pink

Спалах RK-07 LED Flash забезпечує додаткове м'яке світло, покращуючи фотографії в умовах обмеженої освітленості, а також при звичайному освітленні. Лампа має 8 діодів - 4 холодних білих і 4 теплих жовтих, допомагаючи створити ественной колір обличчя і шкіри.

Працює спалах за рахунок інтегрованого акумулятора, тому його використання не буде зменшувати тривалість роботи вашого девайса (планшета або смартфона). Встановлене ПЗ забезпечує контроль за оптимальним енергоспоживанням пристрою при отриманні максимально якісних знімків.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

RK-07 LED Flash Pink

Спалах нового покоління

Спалах RK-07 LED Flash забезпечує додаткове м'яке світло, покращуючи фотографії в умовах обмеженої освітленості, а також при звичайному освітленні. Лампа має 8 діодів - 4 холодних білих і 4 теплих жовтих, допомагаючи створити ественной колір обличчя і шкіри.

Подвійний світлодіодний спалах, немов денне світло

8 інтегрованих двоколірних світлодіодів, забезпечують м'яку яскравість при зйомках і можуть виконати роль як спалаху так і ліхтарика, їх потужність при цьому достатня для того, щоб вийти на якісно новий рівень зйомки.

Блискучий колір для унікальної особистості

Ви можете вибрати один з 6 варіантів спалаху RK-07 LED Flash: синій, помаранчевий, рожевий, зелений, білий, чорний.

Неймовірно зручний дизайн

RK-07 LED Flash вельми зручний в повсякденному застосуванні. Його дуже легко вставляти та виймати з порту смартфона або планшета.

Легко вставляти та виймати з порту роз'єму 3.5 mini jack.

Можна відрегулювати яскравість

Портативний спалах RK-07 LED Flash, має три рівні яскравості для регулювання: сильна, середня або м'яка яскравість в залежності від вимог і уподобань користувача.

Максимальна зручність у всьому

Конструкція світлодіодного спалаху RK-07 LED Flash продумана до найменших деталей. За рахунок інтегрованого в неї акумулятора, її робота не відіб'ється на тривалості роботи вашого девайса (планшета або смартфона), до того ж встановлене ПЗ забезпечує контроль за оптимальним енергоспоживанням пристрою при отриманні максимально якісних знімків.

Модель: RK-07 LED Flash
Бренд: Mi
Тип: Світлодіодний спалах
Особливості: 3 рівня яскравості, може використовуватись як спалах і ліхтарик
Роз'єм: 3.5 mini jack
Сумісність: З iPhone (iOS 7.0 і вище), Android-смартфонами (Android 4.0 і вище) і Windows Phone смартфонами
Розмір: 6.5 x 3.5 x 1.1 см
Вага: 10 г
Колір: Рожевий