Випрямляч для волосся Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2-P Pink

  • Рожевий
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Multi-functional Hairdresser E2 - стайлер 2-в-1 з яким ви з легкістю зможете випрямити волосся і створити легкі локони. L-подібні пластини забезпечують рівномірний нагрів і спрощують роботу з пристроєм. Доступні 3 температурні режими для різних типів волосся. Також передбачено момент безпеки — а саме, автоматичне вимкнення.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стайлер 2-в-1

Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2 ідеально підійде для створення укладок і зачісок. L-подібний формат нагрівальних пластин дозволить створювати різні варіанти укладок і експериментувати з образами. З ним ви легко і просто зможете як випрямити волосся, так і зробити локони.

Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2 вигляд

Компактний і стильний дизайн

Модель поєднує в собі мінімалізм і елегантність. Компактний формат легко поміститься в сумку і стане чудовим помічником у створенні укладок у поїздках або подорожах.

Керамічні пластини

У стайлері використовуються керамічні пластини, які забезпечують рівномірний розподіл тепла і захищають волосся від перегріву. Швидке нагрівання за 30 секунд дасть вам змогу практично відразу після ввімкнення розпочинати процес укладання. Вбудований іонізатор робить волосся більш слухняним, шовковистим і запобігає електризації.

Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2 кольори

3 режими температури

Щоб не нашкодити волоссю, залежно від його стану і типу необхідно використовувати різні температурні режими. Саме тому Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2 має три режими:

  • 170°C (для тонкого й ослабленого волосся);
  • 190°C (для пошкодженого волосся);
  • 210°C (для жорсткого волосся).

Xiaomi ShowSee Multi-functional Hairdresser E2 в руках

Автоматичне вимкнення

Зручна функція для безпечного використання - автоматичне вимкнення. Через 1 годину після використання, пристрій відключиться автоматично. Також автовідключення спрацює в разі перегрівання пристрою.

Тип:

Випрямляч для волосся

Бренд: ShowSee
Модель:

E2-P

Номінальна потужність:

43 Вт

Довжина шнура живлення:

180 см

Вага:

382 г

Колір:

Рожевий

Особливості:

3 режими температури, автовідключення, керамічні пластини, нагрівання за 30 секунд

Комплектація:

Стайлер, теплоізоляційний чохол, посібник користувача