Випрямлювач для волосся Xiaomi Yueli HS-520 Black

Випрямлювач Yueli допоможе вам зробити гарну укладку, як випрямляючи, так і закручуючи волосся. Спеціальне кондиціонування волосся за допомогою позитивно заряджених іонів знімає з них ефект наелектризованості, завдяки чому волосся стає слухняним і шовковистим. 

Іонізація волосся

Вбудований іонізатор піклується про здоров'я волосся, забезпечуючи закривання волосяних лусочок і збереження вологи в структурі волосся. Крім того, аніони знімають статичну напругу з волосся, надаючи йому м'якість, слухняність і легкий блиск.

Сенсорне управління

Правильно обрана температура допоможе зберегти здоров'я волосся і забезпечити відмінний результат укладання. У когось волосся може не піддаватися випрямленню або завивці, а у кого-то навпаки – легко реагувати на температуру. Знайдіть оптимальну температуру для свого волосся за допомогою сенсорного управління.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Випрямляч для волосся Yueli HS-520 Black

Щипці-випрямлячі для волосся являють собою професійний інструмент для випрямлення або завивки волосся. Щипці оснащені захистом для волосся. Спеціальне кондиціонування волосся за допомогою позитивно заряджених іонів знімає з них ефект наелектризованості, завдяки чому волосся стає слухняним і шовковистим. 

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

Іонізація волосся

Захист і здоровий блиск вашого волосся

Для того, щоб не тільки допомагати вам укладати волосся, але ще й дбати про їх здоров'я, випрямляч має вбудований іонізатор. При роботі випрямлювача генератор аніонів створює велика кількість негативно заряджених іонів (до 3 млн/см3), які стимулюють закриття волосяних лусочок і збереження вологи в структурі волосся. Крім того, аніони знімають статичну напругу з волосся, надаючи їм м'якість, слухняність і легкий блиск.

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

Нагрів за 12 секунд

Швидке нагрівання до потрібної температури

Нагрівання робочої поверхні керамічних пластин випрямляча займає всього 12 секунд. Завдяки швидкому нагріву, ви заощадите час на укладання. Керамічні пластини пристрою рівномірно розподіляють тепло уздовж всієї робочої поверхні і защищає волосся від перегрівання і сухості. Діапазон температур становить 160-230 °C. Після досягнення потрібної температури енергоспоживання знижується практично до нуля. 

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

Сенсорне управління

Легкий вибір потрібної температури

Для вибору потрібного режиму нагріву волосся не потрібно пересувати повзунки і обертати регулятори - утюжок Yueli HS-520 оснащений сенсорним управлінням, яке дозволяє з легкістю встановити саме ту температуру нагріву, яка потрібна для укладання. Сенсорний датчик температури виконаний за ємнісною технологією, що використовується для iPad. Чому так важливий терморегулятор? Тому що у кожної жінки свій тип волосся, тому правильно обрана температура допоможе зберегти здоров'я волосся і забезпечити відмінний результат. У когось волосся може не піддаватися випрямленню або завивці, а у когось, навпаки, – легко реагувати на температуру.

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

Керамічні плаваючі пластини

Дбайливе нагрівання навіть пошкодженого волосся

Для швидкого нагрівання й випрямлення волосся використовуються керамічні пластини на плаваючій основі. Особливий тип керамічної глазурі допомагає зберегти кутикулу волосся, допомагаючи розподілити натуральні ненасичені жирні кислоти волосся по всій його поверхні. Це зменшує пошкодження волосся і робить їх гладкими і блискучими. Для того, щоб волосся не страждали при натисканні, керамічні пластини мають "плаваючу" пружну основу, регулюючу притиск волосся.

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

xiaomi-hair-iron-Yueli-HS-520-Black

Назва: Yueli HS-520 Black (HS-520BK)
Бренд: Yueli
Номінальна потужність: 54 Вт
Температурний діапазон: 160-230ºС
Управління: Сенсорне
Кількість рівнів нагріву: 8
Розміри: 300х30х37 мм
Маса: 475 г
Колір: Чорний