Захисне скло Nillkin для Xiaomi Redmi 2

Захисне скло NILLKIN для Xiaomi Redmi 2 (індекс H) виготовляється з відібраних екзепляри японського скла AGC і створений за принципом нанотехнології HARVES, якої характерні висококласна захист і надвисокий коефіцієнт пропускання світла, неискажающим натуральні кольори екрана. Щільність загартованого скла становить до 9H. На поверхню скла нанесений тонкий шар масляного напилення, що запобігає появі відбитків пальців, вбирання рідин, фільтруючий ультрафіолетові промені.
Захисне скло NILLKIN для Xiaomi Redmi 2 (індекс H) відповідає світовому стандарту захисту дисплеїв. Скло вирізане на верстаті з числовим програмним управлінням. Його товщина складає 0.33мм.

Відгуки користувачів
Олександр, 27.01.2017
Це скло має якусь упаковку, серветки, інструкцію?
Всі відгуки

Захисне скло Nillkin Amazing H для Xiaomi Redmi 2

Ультратонкі захисне скло Nillkin зведе до мінімуму ризик пошкодження дисплея при повсякденному використанні.

При своїй товщині 0,30 mm скло володіє високим рівнем міцності 9H і не впливає на чутливість сенсорного екрану. Прозорість скла 99% без яких або спотворень.

У порівнянні з плівкою захисне скло Nillkin стійке до ударів і його практично неможливо подряпати навіть гострим предметом таким як ножиці або ключі.

Поверхня скла має олеофобним покриття основна властивість якого відштовхувати воду і жири, виходячи з цього на екрані будуть мало помітні відбитки пальців.

Спеціальна силіконова основа забезпечує просту установку захисного скла без бульбашок.

Країна розробник - Японія, інженерами було проведено безліч тестів на ударостійкість, вибухостійкість, перепад температур і у всіх цих тестах гартоване скло показало найвищі результати.

Краї скла закруглені за технологією 2.5D. Це захищає руки від порізів і неприємних відчуттів при зіткненні з гострими краями.

Установка скла Nillkin не вимагає особливих навичок і зусиль, з нею впорається навіть непідготовлена людина;
Скло абсолютно безпечно, навіть якщо захисне скло Nillkin розіб'ється, то його спеціальна триплексную технологія не дозволить розлетітися і осколкам.

Особливості:

  • висока щільність поверхні 9Н,
  • товщина всього 0,3 мм,
  • покриття глянсове має властивість анти відблиску, стійко до подряпин.
  • при розбитті не розлітається на шматочки.

Тип Захисне скло
Бренд: Mi
Сумісність Xiaomi Redmi 2
Товщина 0.3 мм
Міцність
Ударостійкість +
Водовідштовхувальні покриття +
Світлопроникність 99%
Олеофобне покриття +
Відгуки користувачів
Олександр, 27.01.2017
Це скло має якусь упаковку, серветки, інструкцію?
Адміністрація Mi.UA, 30.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олександр, звичайно, скло в компактній та міцній упаковці, серветок в комплекті не має.
Додати коментар