Парасолька з підсвічуванням Xiaomi UREVO Turning Illumination Blue/Grey

  • Блакитний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Turning Illumination — це нова покращена версія парасольки від бренду UREVO. Особливість парасольки — у наявності світодіодного підсвічування, вбудованого в ручку. Практичний механізм дозволяє відкрити парасольку буквально за секунду, одним натисканням кнопки. Особливість парасольки також у тому, що вона захищає не лише від крапель дощу, а й від сонячного світла, блокуючи до 99% УФ-променів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективний захист при дощі

UREVO Turning Illumination виконаний із щільної тканини з вологовідштовхувальним покриттям. Матеріал легкий та міцний. У розкритому вигляді діаметр парасольки становить 106 сантиметрів. Тому парасолька може приховати під собою навіть двох людей.

Xiaomi UREVO Turning Illumination  парасолька

Закриття у зворотному напрямку

У парасольці використовується зворотна складна конструкція. Завдяки такому рішенню, після складання з мокрої парасольки не стікатимуть вода на руки або підлогу, як це буває зі звичайними парасольками.

Xiaomi UREVO Turning Illumination  складна конструкція

Захист не лише від води, а й від сонця

Завдяки спеціальному покриттю парасолька захищає користувача від впливу ультрафіолету, яскравого світла та навіть спеки сонця. Внутрішнє вінілове покриття купола блокує світло та тепло, тому під парасолькою буде досить комфортно пересуватися у спеку.

Вбудований LED ліхтарик

Якщо дощ застав вас у темну пору доби, висвітлити дорогу вам допоможе вбудований світодіодний ліхтарик. Підсвічування вбудоване в ручку, а напрямок світла можна регулювати. Дальність світіння становить 10 метрів.

Xiaomi UREVO Turning Illumination  ліхтарик

Тип:

Парасолька

Бренд: UREVO
Колір:

Блакитний/Сірий

Матеріал:

Нержавіюча сталь

Тканина 210Т

вінілове покриття

Розміри:

106*59 см (в розкладеному вигляді)

33,5*6 см (в складеному вигляді)

Вага:

0,42 кг