Парасолька з підсвічуванням Xiaomi UREVO Turning Illumination Black

Парасолька зі світлодіодним ліхтарем

Парасолька UREVO Turning Illumination обладнана 3 світлодіодами високої яскравості, освітлюючи ваш шлях в межах 10 метрів.

Крім того, кут світла також можна легко відрегулювати, щоб освітлювати шлях у нічний час, допомагаючи вам уникнути перешкод, таких як сходи, калюжі, кришки люків тощо.

Увімкнення підсвічування здійснюється за допомогою обертання ручки парасольки.

Автоматичне відкривання

Відкриття UREVO Turning Illumination здійснюється автоматично за допомогою натискання на єдину кнопку, розташовану на ручці парасольки.

Внутрішня частина ручки парасольки також оснащена спеціальним механізмом, який допомагає уникнути відскоку назад під час відкривання парасольки.

Така конструкція допомагає користувачам захистити обидві руки від защемлення.

Зворотна структура складання

Ще однією родзинкою UREVO Turning Illumination є зворотна структура складання. Це допомагає запобігти потраплянню дощової води при закритті парасольки, а також запобігає попаданню вологи в руки та багажник автомобіля при зберіганні.

Захищає від дощу та сонця

У парасольці також використовується тканина високої щільності 210T із зовнішнім гідрофобним покриттям. Завдяки цьому дощова вода зісковзує з поверхні парасольки, не вбираючись у тканину.

З іншого боку, шар захисту від ультрафіолету з індексом UPF50+ ефективно блокує 99% ультрафіолетових променів.

Цей матеріал також має внутрішній шар з вінілу, який блокує світло та тепло, і підходить для використання навіть спекотним літом.

Міцний каркас

Каркас парасольки виготовлений зі скловолокна з міцною 8-спицевою структурою, яка стійка до сильного вітру та проливного дощу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Парасолька зі світлодіодним підсвічуванням
Бренд: UREVO
Матеріали: Скловолокно, нержавіюча сталь, тканина високої щільності 210T, вінілове покриття
Підсвічування: LED (видимість в межах 10 метрів)
Розмір: 106 x 59 см (у відкритому вигляді)
Вага: ~ 420 г
Колір: Чорний