Зволожувач підлоговий Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-LD700

Стильний дизайн і низький рівень шуму

Підлоговий зволожувач повітря DEERMA DEM-LD700 дозволить створити сприятливий мікроклімат в житловому і офісному приміщенні. Він досить простий в управлінні, має низький рівень шуму при роботі (до 36 дБ) і стильний дизайн, який дозволить йому вписатися в будь-який інтер'єр.

4-х літрова ємність для води

Підлоговий зволожувач повітря має 4 літровий резервуар для води, яка «дозовано» розпилюється завдяки застосуванню ультразвукової мембрани. Під її впливом вода дробиться на дрібні частинки, які згодом рівномірно розпорошуються в повітря. Регулярна підтримка оптимального рівня вологості, позитивно позначається на стані волосся, шкіри та працездатності користувачів.

Насичує вологою повітря, а не речі

У DEERMA DEM-LD700 вентиляційні отвори мають конструкцію, яка сприяє збільшенню способу розсіювання води, не даючи їй відразу ж осідати вниз. Тому підлогу, особисті речі, меблі, килими — залишаються сухими.

Цифровий дисплей та сенсорне управління

Для наочного контролю мікроклімату в приміщенні зволожувач DEM-LD700 має сенсорне управління і цифровий дисплей, на якому відображається поточна температура і вологість повітря.

3 рівня інтенсивності розпилення вологи

Три встановлених рівня інтенсивності розпилення вологи, дозволять вам поступово або швидко зволожити повітря в приміщенні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач
Бренд: Deerma
Модель: DEM-LD700
Матеріал: АБС-пластик
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 25 Вт
Пропускна здатність: ≤ 280 мл/г
Ємність: 4 л
Застосовна площа приміщення: 20-25 м²
Рівень шуму: ≤ 36 дБ
Кількість режимів роботи: 3
Розмір: 170 x 170 x 525 мм
Вага: 1.5 кг
Колір: Білий