Бездротовий іригатор Xiaomi YMYM YF2 White

З підвищенням рівня життя люди приділяють все більше і більше уваги чищення та догляду за зубами, тому з'явилися електричні зубні щітки, рідини для полоскання рота та різні послуги з чищення зубів.

Можна використовувати будь-яку ємність з водою

Одним з механізмів по догляду за ротовою порожниною, є бездротовий іригатор YMYM YF2.

Іригатор розроблений без резервуара для води, і він вирішує проблему традиційного промивного пристрою, який вимагає частого додавання води. Це робить його більш зручним для користувачів і більш гігієнічним.

Високочастотне імпульсне очищення ротової порожнини

Вода з іригатора, завдяки застосуванню високочастотної імпульсної техніки, подається з частотою до 1400 разів на хвилину, має кілька регулювань витрати води і тиск 60-110psi, які можуть бути скоректовані відповідно до особистих переваг.

До 15 днів роботи без підзарядки

Потужність YMYM YF2 становить 5 Вт, а ємність акумулятора — 1500 мАг. Пристрій підтримує бездротову індукційну зарядку і може використовуватися безперервно протягом 15 днів без підзарядки.

Вологостійка конструкція

Рівень водонепроникності цього іригатора досягає стандарту IPX7, що дозволить використовувати пристрій під час прийняття душу (занурювати воду не рекомендується).

Силіконові насадки

Крім того, іригатор має силіконові захисні насадки 3D, які можуть повністю змити залишки їжі між зубами, глибоко очищати сліпі зони та доглядати за чутливою ротовою порожниною.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Іригатор для ротової порожнини
Бренд: YMYM
Модель: YF2
Номінальна напруга: 3.7 В
Вхідний параметр: 5 В ⎓ 1 A
Номінальна потужність: 5 Вт
Частота імпульсу: 1400 разів / хв
Тиск води: 60-110psi
Ємність акумулятора: 1500 мАг
Тривалість роботи: До 15 днів (при використанні не більше 3 хвилин в день)
Водонепроникність: IPX7 (захищений від короткочасного впливу проточної прісної води)
Колір: Білий