Сейф Електронний Xiaomi CRMCR Black BGX-D1-30M

Міцний сейф з інтелектуальним управлінням

CRMCR BGX-D1-30M - це електронний сейф з мінімалістичним дизайном і компактними габаритами: 30 х 40 х 30 см. Він має металевий корпус, який завдяки дуже міцній структурі, здатний витримувати навантаження (при розтягуванні) до 345 Паскаль.

Серед розумних становить сейфа варто відзначити: можливість електронного блокування шестизначним паролем, а також підтримку управління зі смартфона. У фірмовому APP додатку, ви знайдете кілька корисних функцій, які подарують вам відчуття певного «спокою» за вміст сейфа.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Конструкція з багатошарової низьковуглецевої сталі

Електронний сейф CRMCR BGX-D1-30M має багатошарову металеву конструкцію. Низьковуглецева сталь Q345 пройшла безліч технологічних процесів: загартування, лазерну різку, полірування. В результаті багаторазових тестувань, було виявлено межу міцності матеріалу при розтягуванні - до 345 Паскаль.

Крім того, виріб успішно пройшов випробування на прокол, ударостійкість, пилонепроникність, а також стійкість до корозії.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M крупним планом

Лазерне різання

Дверний отвір сейфа вирізаний лазером. В результаті зазор в дверному отворі становить всього 0.5 мм, що значно ускладнює процес злому сейфа.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M конструкція

Особливе внутрішнє покриття

Внутрішня частина сейфа оснащена спеціальним покриттям, яке характеризується наступними властивостями: стійкістю до вологи, пилу та цвілі, вогнестійкістю, антистатичністю, а також амортизуючим ефектом. Тому в ньому можна зберігати різні прикраси, предмети мистецтва, культурні реліквії.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M внутрішнє покриття

Для розміщення документів, готівки, цінних паперів, шедеврів мистецтва - в сейфі передбачена міцна полиця з щільного загартованого скла.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M вміст

Електронний замок

Для захисту внутрішнього вмісту в сейфі встановлено електронний замок. Електронне блокування сейфа здійснюється шляхом введення 6-значного пароля, що позбавить вас від необхідності носити з собою ключ, який до того ж дуже легко втратити.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M в кімнаті

Сейф не обладнаний ручкою. При правильно введеному паролі CRMCR BGX-D1-30M відкривається автоматично.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M в білому кольорі кімнаті

Інтелектуальне управління

Ви можете використовувати фірмовий додаток Mi Home для віддаленого контролю за безпекою вмісту сейфа. Якщо хтось спробував відкрити або перемістити сейф (що не так-то просто, оскільки він важить близько 20 кг), власник виробу отримає текстове повідомлення в APP додатку. У додатку Mi Home, ви зможете побачити навіть інформацію про те, коли сейф останній раз відкривався.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M APP додаток

Ще одна корисна та зручна «фішка» дистанційного управління через APP Mi Home - можливість відкриття пристрою безпосередньо зі смартфона.

Сейф Електронний CRMCR BGX-D1-30M документи

Тип: Електронний сейф
Бренд: CRMCR
Модель: BGX-D1-30M
Замок: Електронний
Кількість болтів: 2
Внутрішні полиці: 1 полиця
Матеріал: Низьковуглецева сталь Q345, загартоване скло
Кількість знаків пароля: 6 цифр
Розмір: 30 х 40 х 30 см
Вага: 20 кг
Колір: Чорний

Завантаження…