Bluetooth динамік Xiaomi Xiao Ai Speaker Art

10 531 отвір для забезпечення кращого звукового ефекту

Bluetooth динамік Ai Speaker Art розміром 131 х 104 х 151 мм і вагою 853 г, має металевий корпус з 10531 отворами, рівномірно розподіленими по робочій поверхні виробу.

Розумний помічник

Ai Speaker Art підтримує тільки віртуального помічника від Xiaomi — XiaoAi. Спілкування здійснюється тільки на китайській мові.

4 сенсорні кнопки управління

Верхня частина корпусу обладнана чотирма сенсорними кнопками для управління гучністю, включення музики та відключення звуку вбудованого мікрофона.

Світлодіодна підсвітка

По колу колонка підсвічуються 24 світлодіодами. Завдяки APP додатку можна налаштовувати 16 мільйонів видів градієнтного ефекту сяйва, яке буде супроводжувати музику, створюючи чудовий естетичний ефект.

2.5-дюймовий широкосмуговий динамік

Ai Speaker Art має 2.5-дюймовий широкосмуговий динамік з паперової діафрагмою, виготовленої з певної пропорції вовняного матеріалу, що забезпечує природне уявлення деталей звуку, в той час як звукова котушка і U-форма повітровода в нижній частині, забезпечує подачу потужності на динамік.

Підходить для відтворення різної музики

У поєднанні з професійним налаштуванням Bluetooth динамік може перемикатися між режимами людського голосу, м'якого та басового звучання, придатними для відтворення різної музики; в той же час, він також підтримує два динаміка комбінованого стереофонічного відтворення, щоб отримати кращий ефект прослуховування (для цього потрібно мати два динаміка Ai Speaker Art).

Зручне підключення

Пристрій підключається до маршрутизатора через 2.4 ГГц або 5 ГГц по Wi-Fi, при підключенні до інтернету динамік стає інтелектуальним, і ви можете спілкуватися з XiaoAi. Динамік пропонує систему Stereo 2.0, ви можете з'єднати два пристрої та насолоджуватися звуком з обох сторін вашого столу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Bluetooth динамік
Бренд: Mi
Матеріап: Металевий корпус
Управління: Сенсорне
Мікрофон: Мікрофонний масив, підтримка віртуального помічника XiaoAi, голосовий дзвінок
Динамік: 2.5-дюймовий повний частотний динамік 12 Вт
Підсвічування: 24 світлодіода створюють світловий ефект
Wi-Fi: 2.4 ГГц / 5 ГГц, підтримка протоколу Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth: 4.2, підтримка A2DP
Підтримувані ОС: Android 4.4 і iOS 9.0 та вище
Джерело живлення: DC 12В / 1.5A
Розмір: 131 х 104 х 151 мм
Вага: 853 г
Комплектація: Bluetooth динамік, кабель живлення, інструкція