Годинник Xiaomi CIGA Design X Series Titanium Mechanical Watch Black/Purple

Унікальний X-подібний каркас

Серія наручних годинників CIGA Design X об'єднує запатентований автоматизований механізм, вбудований в унікальний X-подібний каркас — ядро ​​найвишуканіших відчуттів.

Механізм з автопідзаведенням

Годинники серії X оснащені механізмом з автопідзаведенням, який автоматично перезаряджається при носінні. Володіючи запасом ходу близько 40 годин і частотою руху 21600 раз на годину, серія X відрізняється найбільш компактним і стійким автоматичним механізмом з коли-небудь створених.

Подвійний титановий корпус. Антивібраційні властивості.

Конструкція з подвійним титановим корпусом*, оснащена високопродуктивною системою підвіски, включає в себе чотирикутну пружинну розподільну коробку, щоб продемонструвати абсолютно нову антивібраційну здатність цих унікальних дизайнерських годинників.

* Примітка. Титановий корпус передбачений тільки у версії Titanium.

Ця функція зводить до мінімуму вплив зовнішніх сил на годинниковий механізм з приголомшливою амортизацією, яка захищає механізм і оптимізує бездоганну роботу годинників серії X.

Пишність в кожній деталі

Серія X — це годинники, в яких традиції поєднуються з передовими ідеями. Внутрішня частина заводної головки має яскраве кольорове забарвлення, щоб підкреслити витончений контраст з нержавіючої сталлю зовнішнього корпусу.

Міцне сапфірове скло

Внутрішній механізм демонструється переглядом крізь прозоре сапфірове скло з твердістю 1800 по Віккерсу (9 за шкалою Мооса), що робить годинник серії X дуже стійкими до подряпин.

Комфортний силіконовий ремінець

Менш дорогий, ніж шкіра, більш міцний, ніж нейлон, і, на відміну від металу, стійкий до подряпин, універсальний наручний годинник із силіконовим ремінцем готовий до будь-якої пригоди!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Механічний годинник
Бренд: CIGA Design
Розмір годинника: 44 х 48 мм
Товщина корпусу: 11.8 мм
Довжина годинника: 259 мм (з силіконовим ремінцем)
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Кришка годинника: Сапфірове скло (спереду), мінеральне скло (ззаду)
Матеріал ремінця: Силікон
Механізм: Оригінальний розроблений механізм CIGA-XOl
Тривалість роботи: 40 годин
Частота напівколивань: 21 600 на годину
Похибка ходу: -15 ~ + 30 сек / 24 години
Водонепроникність: 3 АТМ (захист від бризок прісної води)
Вага ремінця: 20 г
Вага: 77 г
Колір: Чорний / ФІолетовий