Конструктор Xiaomi Mitu Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN

Розвиваючий конструктор для дітей MITU Hape

Конструктори MITU розробляються для цікавого та корисного проведення часу дитини, при якому дитина зможе проявити свою уяву, логічне мислення, а також розвивати дрібну моторику рук, посидючість, увагу до деталей.

На цей раз компанія MITU спільно з відомою компанією Hape (один з найбільших виробників розвиваючих іграшок, конструкторів) розробили іграшку-конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks.

Конструктор складається з 80 кольорових елементів виготовлених з екологічно чистого пластика. Така різноманітність різнокольорових блоків, допоможе дитині навчитися розпізнавати кольори та відтінки, а також проявити творчі здібності збираючи самі незвичайні фігурки.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Засвоювати нову інформацію у вигляді гри - корисно та цікаво

Навчання у вигляді гри - це завжди був і є одним з кращих способів запам'ятовування нової інформації, тренування мислення та моторних навичок у дітей у віці від 18 місяців. Ряд фундаментальних навичок: логічне мислення, концентрація на деталях, прояв терплячості та посидючості, необхідно розвивати з раннього дитинства.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN в зібраному вигляді

Привабливий дизайн

Різнокольорові деталі

MITU Hape 80 flexible building blocks складається з 80 елементів, які пофарбовані в жовтий, оранжевий, червоний, зелений, блакитний кольори + коліщатка чорного кольору. Завдяки настільки яскравим і виразним забарвленням деталей конструктора, дитині буде набагато простіше налаштуватися на ігровий процес.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN мама і дитина

Безпека конструкції Mitu Hape

Кожен "будівельний" блок конструктора Mitu Hape пройшов кілька обов'язкових процесів, які необхідні для забезпечення безпеки дитини в процесі гри. Ретельне шліфування поверхні та округлення гострих кутів деталей конструктора - убезпечать дитину від порізів, подряпин та інших травм.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN дитина веселиться

Конструктор з екологічно чистого LDPE-пластика

Кожна іграшка або конструктор MITU проходить обов'язкову перевірку згідно з національними стандартами КНР. Виготовлена вона з екологічно чистого, нетоксичного LDPE-пластика із застосуванням водоемульсійної фарби.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN іграшка голікоптер

"Фішка" для юного художника

У дитини є можливість проявити і свої художні навички. За допомогою маркера на водній основі (в комплекті не поставляється), дитина може намалювати оригінальний графіті, що додасть ще більше веселощів та інтересу до ігрового процесу. Нанесений маркером на водній основі малюнок, можна змити водою або досить ретельно протерти поверхню будівельного блоку конструктора Mitu Hape вологою ганчірочкою.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN малюнки на конструкторі

На будь-яких предметах, в тому числі і будівельних блоках конструктора, можуть накопичуватися бактерії. Тому періодично рекомендується промивати їх в посудомийній машині.

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN в посудомийній машинці

Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN діти граються

Тип: Конструктор MITU Hape 80 flexible building blocks BEV4153CN
Бренд: Mitu
Модель: М0010
Матеріал: LDPE-пластик, водоемульсійна фарба
Кількість деталей в комплекті: 80
Рекомендований вік: Від 18 місяців і старше
Розмір упаковки: 280 х 80 х 210 мм
Вага: Близько 513 г