Набір інструментів Xiaomi Jiuxun Tools Toolbox Pro 60*1 PCS

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Багатофункціональний комплект Jiuxun Tools Pro 60 in 1 — це набір з 60 популярних інструментів і аксесуарів, які просто необхідні в побуті. Завдяки висококласному дизайну, якісним матеріалам і розкішній упаковці, цей набір стане популярним серед користувачів.

Інтеграція 60 інструментів

Зокрема, набір Jiuxun Tools Pro включає в себе ізоляційну стрічку, ніж для паперу, плоску викрутку, плоскогубці, молоток, лінійку 3 м, набір з 5 шестигранних ключів, гайковий ключ, електричний тестер, 2 невеликі викрутки, а також викрутку зі змінними насадками, саморізи і т.ін. Jiuxiun Tools пропонує досить багатий асортимент продукції, що дозволяє задовольнити будь-які потреби: різання проводів, фіксацію цвяхів, загвинчування столів, стільців, електричних вентиляторів, комп'ютерів і т.ін.

Кейс для зберігання класу люкс

Незважаючи на те, що набір включає настільки широкий асортимент інструментів, спеціально підготовлений під інструменти кейс, має всі необхідні відсіки для розміщення всіх предметів набору.

Крім того, кейс обладнаний 2 посиленими пластиковими пряжками з обох сторін для більш надійного захисту внутрішніх виробів.

Матеріали високої якості

Інструменти набору виготовлені з високоякісної легованої сталі. Рукоятка викрутки, плоскогубців і молотка виготовлені з якісного гумового матеріалу, що забезпечує опір ковзанню в процесі їх використання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір інструментів
Бренд: Jiuxun
Матеріал: Легована сталь, гума
Розмір: 285 х 222 х 77 мм
Вага: 1.89 кг