Набор футболок Xiaomi Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) Black/White L size FUG5319CN

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Чудова та практична футболка з класичним дизайном

Футболка Mi short-sleeved - чудовий варіант як для занять спортом, так і для повсякденного носіння. Легка та приємна бавовняна тканина виробу - забезпечує приємне відчуття легкості, свободи рухів, практичності та комфорту. Класичний дизайн і гарне забарвлення стильної чоловічої футболки - приємне доповнення до всіх названих переваг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Максимум комфорту

Натуральні матеріали

Футболка Mi short-sleeved була розроблена для любителів активного способу життя. Завдяки застосуванню натуральних дихаючих матеріалів, вдалося досягти хорошого рівня повітрообміну, який ви відчуєте при повсякденному носінні виробу з бавовняної тканини. Mi short-sleeved - це поєднання максимального рівня комфорту та стильного дизайну.

Набір футболок Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) хлопець у білій футболці в приміщенні

Виріб з натуральної бавовни

Відчуття легкості та свободи

Футболка виконана з натурального бавовняного матеріалу, який відрізняється м'якістю та легкістю, а також відмінно пропускають повітря і не електризується. Крім того, короткі та тонкі, пухнасті і дуже м'які волокна бавовняного матеріалу, немов обволікають тіло, створюючи відчуття тепла і затишку.

Набір футболок Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) елементи дизайну

Класична горловина

Відсутність комірця та комфортний виріз горловини вироби - не обмежує рух шиї, а скоріше «підлаштовується» під особливості її форми, що безсумнівно підвищує зручність носіння виробу. Відсутність зайвих елементів - чудове рішення для футболки, яка здатна забезпечити легкість та свободу її власнику.

Набір футболок Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) в чорній футболці

Відмінна якість та стильний дизайн

Натуральна тканина класичної футболки не вигоряє на сонці і не линяє, що дозволить зберегти первозданний вигляд виробу на довгий час. Футболка класичного білого та чорного забарвлення з короткими рукавами, тонкими і витонченими лініями швів - чудовий вибір для сучасного чоловіка з відмінним почуттям стилю.

Набір футболок Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) різні кольори і великий план

Простий догляд за якісною тканиною

За футболкою Mi short-sleeved досить просто доглядати (прати, прасувати). При її пранні рекомендується застосовувати низькотемпературні режими і якісні порошки, які не містять відбілюючих речовин або спеціальних добавок. Гладити виріб потрібно з вивороту.

Набір футболок Mi short-sleeved T-shirt (2 pack) розміри

Тип: Футболка
Бренд: Mi
Модель: Чоловіча
Матеріал: Бавовна
Розмір: L
Колір: Білий (1 шт.), чорний (1 шт.)
Додатково: Не рекомендується на довго замочувати, терти, віджимати і висушувати в пральній машині. Похибка в розмірах може становити приблизно 1-2 см.