Xiaomi виготовила бездротову компактну клавіатуру MIIIW Air 85

  • 15.04.2020
  • 1367

Xiaomi виготовила бездротову компактну клавіатуру MIIIW Air 85

Компанія Xiaomi сьогодні презентувала бездротову міні-клавіатуру MIIIW Air 85 Bluetooth Dual-mode. Як можна здогадатися з назви моделі, новинка несе на своєму борту 85 клавіш, які до того ж мають незвичайний дизайн.

Корпус моделі MIIIW Air 85 виконаний в компактному форм-факторі (без блоку цифрових кнопок в правій частині) прямокутної форми із закругленими кутами. Товщина пристрою становить 7,8 мм, при цьому клавіатура має ухил у вісім градусів для зручного набору тексту і зменшення втоми пальців. MIIIW Air 85 представлена ​​в трьох кольорах: чорної, білої і рожевої.

Як видно на фото, клавіші в новинці мають не зовсім звичну для більшості комп'ютерних клавіатур круглу форму. Символи вигравірувані на кнопках з використанням лазерної технології, що робить їх більш чіткими і довговічними.

Для підключення до стаціонарного або планшетному комп'ютеру в MIIIW Air 85 Bluetooth Dual-mode використовується бездротовий зв'язок: або через вбудований модуль Bluetooth, або через окремий USB-передавач. Для перемикання між цими режимами роботи передбачені окремі кнопки. Дітище Xiaomi підтримує роботу з настільними операційними системами Windows і MacOS, а також мобільними ОС Android і iOS.