Першим смартфоном з 150-Мп камерою стане апарат Xiaomi

  • 24.04.2020
  • 1006

Першим смартфоном з 150-Мп камерою стане апарат Xiaomi

Південнокорейська компанія Samsung завершила розробку 150-мегапіксельного датчика зображення для камер смартфонів. Принаймні, про це повідомляє блогер Ice universe, який раніше неодноразово надавав точні дані про підготовку новинки з мобільного світу.
За наявною інформацією, новий сенсор використовує технологію Nanocell. Вона формує групи 3 × 3 пікселя: дев'ять сусідніх пікселів об'єднуються в один великий піксель, дозволяючи захоплювати значно більше світла. В результаті, датчик дозволяє отримувати яскраві знімки при слабкому освітленні.

Таким чином, при використанні системи Nanocell фактичний дозвіл 150-мегапіксельного сенсора виявиться на рівні 16,7 млн ​​пікселів.
Стверджується, що першим смартфоном з камерою, обладнаною новим датчиком, стане апарат Xiaomi. Подробиці про пристрій відсутні, але повідомляється, що воно дебютує в четвертому кварталі поточного року.
Крім того, за заявами Ice universe, компанія Samsung вже приступила до створення датчика зображення, який налічує 250 млн пікселів. У такому виробі може бути реалізована технологія об'єднання сусідніх пікселів в групи 4 × 4.