Xiaomi презентувала доступний розумний миючий робот-пилосмок Mijia Sweeping Robot G1

  • 27.04.2020
  • 1136

Xiaomi презентувала доступний розумний миючий робот-пилосмок Mijia Sweeping Robot G1

Сьогодні Xiaomi випустила новий недорогий розумний робот-пилосмок Mijia Sweeping Robot G1. Модель розширює серію продуктів компанії того ж призначення і має потрійну систему фільтрації з чотирма блоками всмоктування.

Як і більшість подібних рішень, Mijia Sweeping Robot G1 має дискообразний корпус, який робить прибирання ефективніше і дозволяє розвертатися практично на місці. Ця особливість доповнюється інтелектуальним резервуаром для води на 200 мл з точним водяним насосом. Завдяки цьому робот може контролювати рівень витрачається води, вміє вимірювати кількість залишилася в баку рідини і завдяки своїм інтелектуальним чіпу не витрачає зайвої вологи. Доступний вибір з трьох рівнів інтенсивності вологого прибирання.

Mijia Sweeping Robot G1 оснащений японським двигуном NIDEC з потужністю всмоктування 2200 Па (65 Вт). 4-етапна технологія всмоктування дозволяє збирати як дрібні частинки розміром з волосся, так і більші - сталева кулька або соєвий боб. Пилосмоком можна керувати за допомогою додатка, яке також дозволяє в режимі реального часу переглядати стан прибирання та пройдений пристроєм шлях. Крім основного вала, пилосмок отримав щіточки, які захоплюють бруд і пил, з боків з двох сторін.

Примітно, що робот підтримує роботу через голосовий помічник Xiao AI і може працювати в зв'язці з розумним дверним замком - наприклад, автоматично включати прибирання при догляді людей з будинку. Лідара, як в деяких моделях від Xiaomi, схоже, немає. Mijia Sweeping Robot G1 автоматично повертається на базу і перезаряджається, як тільки виконає призначену задачу.