Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 вийде в цьому році

  • 21.04.2020
  • 1274

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 вийде в цьому році

Розробка нового фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5 триває і пристрій буде представлено в цьому році, як і було заплановано. Цю інформацію підтвердив виконавчий директор Huami Хуан Ван (Huang Wang).

Нагадаємо, що Huami є дочірньою компанією Xiaomi, що спеціалізується на виробництві різних носяться пристроїв. Раніше ходили чутки про те, що Xiaomi останнім часом виявилася незадоволена результатами Huami і збирається відкликати значну частину своїх інвестицій з компанії, що поставить під загрозу розробку нового фітнес-браслета Mi Band 5.
Офіційний акаунт Huami в соціальній мережі Weibo виступив із заявою, в якій спростував ці чутки, вказавши, що компанія прекрасно себе почуває, в тому числі завдяки тісним зв'язкам з Xiaomi.
З аналогічною заявою в ході внутрішньої фінансової телеконференції виступив глава Huami Хуан Ван. Він спростував раніше звучали домисли і зазначив, що відносини між двома компаніями міцні як ніколи. Huami якраз завершує роботу над новим потенційним хітом - Mi Band 5.
«Ми випустимо Mi Band 5 в цьому році, як і планувалося. Ми очікуємо, що новинка стане черговим бестселером, як і її попередник Mi Band 4 », - заявив пан Ван.
Ранні витоку повідомляли, що пристрій повинен з'явитися у продажу в червні. Гаджет отримає більший екран в порівнянні зі своїм попередником, а також підтримку технології NFC. Останнє було і у попередників, але працювало тільки на території Китаю. Тепер же є надія, що користувачі по всьому світу зможуть здійснювати платежі безконтактним способом.