Mi Bunny Block Robot - розумний робот-конструктор, яким можна керувати зі смартфону

  • 03.11.2016
  • 1299

Вкотре компанія Xiaomi здивувала всіх новим продуктом. І не смартфоном, чи планшетом, а конструктором з розумними функціями. Називається новинка  Mi Bunny Block Robot - це розумний робот, яким можна керувати зі смартфону.

Габарити складають 38 × 32 × 9 сантиметрів, тобто як у іграшки-трансформера Mi Pad 2 від Xiaomi та Hasbro. В комплекті є 978 деталей виконаних з гіпоалергенного полікарбонату. Mi Bunny Block представлено у білому, сірому та помаранчевому кольорах з двома чорними колесами. Крім робота з деталей можна зібрати ще й іграшковий літак та динозавра.

Розумна частина робота складається з блоку з 32-бітним центральним процесором STM32 компанії ST Microelectronics із частотою 72 МГц та 32 Мб ОЗП. Цієї потужності вистачає на прийом та виконання команд зі смартфона, а також регулювання положення за допомогою вбудованого гіроскопа. Всередині встановлено акумулятор 1700 мАг, який заряджається за допомогою USB порту Type-C. Управління з телефону здійснюється через Wi-Fi канал з частотою 2.4 ГГц.

Незабаром новинка з'явиться у фірмовому магазині Xiaomi в Україні Mi.ua