Mi Air Purifier Pro - новий очищувач повітря від Xiaomi з OLED дисплеєм

  • 02.11.2016
  • 1200

Xiaomi представила новий продукт для розумного будинку з брендом MiJia. Це вже третій очищувач повітря в лінії компанії. Новинка отримала назву Mi Air Purifier Pro та відрізняється від попередників збільшеною потужністю та наявністю OLED екрану на корпусі.

Варто відзначити, що дисплей - це дуже вдале рішення. Він відображає рівень очищення повітря за допомогою червоного, помаранчевого та зеленого кольорів. Тепер не потрібно постійно заходити в додаток на смартфоні, щоб переглянути цей параметр. Поруч з OLED екраном розташований датчик яскравості, який робить відображення даних на дисплеї світліше або темніше залежно від пори дня.

Крім цього, Mi Air Purifier Pro очищає повітря в приміщеннях площею 60 метрів квадратних. Це більше, ніж у першого та другого покоління очищувачів. Лише за 1 годину він переганяє приблизно 500 кубометрів повітря через свої фільтри.

Очищувач повітря має лазерний датчик, який визначає ступінь очистки повітря у приміщенні: розрізняє у повітрі навіть частинки діаметром 0.3 мкм. За допомогою додатку MiJia для смартфону можна керувати очищувачем, наприклад, налаштувати час, коли йому необхідно почати роботу. Незабаром новинку можна буде придбати в Україні у фірмовому магазині Mi.ua.