Візит NIS і української команди MIUI в Китай на презентацію Xiaomi

  • 28.10.2016
  • 490

Нещодавно Україну відвідали топ-менеджери Xiaomi: перший віце-президент пан Сян Ван, директор Xiaomi Global Лі Йі та директор східно-європейського департаменту Xiaomi Global Алекс Ву, що свідчить про інтерес Xiaomi до українського ринку. Представники Xiaomi ознайомилися з досягненнями української спільноти шанувальників Mi: мережею спеціалізованих магазинів Mi, сервісною підтримкою, і т.д. Настав час зробити візит у відповідь, тим більше, що для нього був прекрасний привід - велика презентація Xiaomi, присвячена флагманському фаблету Mi Note 2 і Mi MIX, а, також, перша дистрибуторская конференція Xiaomi Global.

В ході візиту українська делегація зустрілася з першими особами пекінської компанії - першим віце-президентом Сян Ванем (Xiang Wang), віце-президентом Хьюго Барра (Hugo Barra) і багатьма іншими.

З топ-менеджерами Xiaomi обговорювалися питання стратегії розвитку бренду Xiaomi на нових ринках, просуванні продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia в Україні, в тому числі питання сервісного обслуговування, відкриття нових Mi Home stores, підтримка та розвиток фан-спільноти і т.п.Керівництво Xiaomi робить значні кроки назустріч українському ринку для продукції екосистеми Mi. Українське фан-спільнота MIUI бере активну участь в адаптації додатків і нової оболонки MIUI 8 для українських користувачів.

Крім того, компанія NIS, спільно з MIUI в Україні, веде постійну роботу над перекладом інструкцій, технічної документації, надає широку підтримку всім користувачам продукції екосистеми Mi, що було позитивно відзначено керівництвом Xiaomi.

Делегація відвідала головну подію для компанії в жовтні - велику презентацію Xiaomi. Як і усі в світі, наші делегати були вражені несподіваною новинкою - смартфоном майбутнього Mi MIX і навіть отримали можливість випробувати його в справі. Сподіваємося, що найближчим часом це чудо технологій з'явиться в українських офіційних магазинах.

Крім спілкування з представниками Xiaomi, делегація побувала в інших провінціях Китаю в гостях у компаній-партнерів екосистеми Mi, з якими NIS пов'язують офіційні та дружні відносини. Це компанії: Huami, що випускає знамениті фітнес-браслети Mi Band і Amazfit, а нещодавно представила перший смарт-годинник екосистеми Mi. Крім них були зустрічі з керівництвом компаній ZMI, Yi, Roidmi, 90 points, Soocare, HHCC і інших партнерів, які входять в екосистему Mi. Крім ділових зустрічей, нашим делегатам випала можливість повчитися у маркетологів Xiaomi, які проводили семінари та тренінги.

Результатом переговорів, а також підготовчою роботою останніх років, стало рішення Xiaomi офіційно підтримувати ринок України. Тепер, сподіваємося, шанувальники та просто користувачі продукції екосистеми, зможуть отримувати новинки компанії одночасно з глобальними ринками.
Підкріплені цією зустріччю партнерські відносини з Xiaomi, безсумнівно, позитивно позначаться на розширенні мережі сервіс-центрів Mi-service і збільшенні прихильників по всій країні.

Завдяки підтримці керівництва Xiaomi, ми будемо розширювати та продовжувати активну роботу з популяризації продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia, удосконалювати сервіси та приводити їх у відповідність з численними побажаннями українських користувачів екосистеми, надавати широку клієнтську підтримку на всій території України.

Останні відео

Очищувач повітря Mi Air Purifier 2C

21.10.2019

Портативний стартер для авто 70mai Jump Strarter

18.10.2019

MIUI 11 - Головні Особливості та Фішки

17.10.2019

Точилка для ножів HuoHou mini Knife Sharpener

16.10.2019

Redmi 8 - Бюджетник з Флагманською Камерою від Sony

11.10.2019

Фітнес рукавиці XQIAO Q850

10.10.2019

Redmi Note 8 - Чотирьохкамерник на 48 МП

09.10.2019

Mi MIX Alpha - 5G Смартфон

09.10.2019

Портативна бігова доріжка KingSmith K12 Walking Pad

05.10.2019

Розумний будильник ZMi Reason ONE

03.10.2019