Візит NIS і української команди MIUI в Китай на презентацію Xiaomi

  • 28.10.2016
  • 1275

Нещодавно Україну відвідали топ-менеджери Xiaomi: перший віце-президент пан Сян Ван, директор Xiaomi Global Лі Йі та директор східно-європейського департаменту Xiaomi Global Алекс Ву, що свідчить про інтерес Xiaomi до українського ринку. Представники Xiaomi ознайомилися з досягненнями української спільноти шанувальників Mi: мережею спеціалізованих магазинів Mi, сервісною підтримкою, і т.д. Настав час зробити візит у відповідь, тим більше, що для нього був прекрасний привід - велика презентація Xiaomi, присвячена флагманському фаблету Mi Note 2 і Mi MIX, а, також, перша дистрибуторская конференція Xiaomi Global.

В ході візиту українська делегація зустрілася з першими особами пекінської компанії - першим віце-президентом Сян Ванем (Xiang Wang), віце-президентом Хьюго Барра (Hugo Barra) і багатьма іншими.

З топ-менеджерами Xiaomi обговорювалися питання стратегії розвитку бренду Xiaomi на нових ринках, просуванні продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia в Україні, в тому числі питання сервісного обслуговування, відкриття нових Mi Home stores, підтримка та розвиток фан-спільноти і т.п.Керівництво Xiaomi робить значні кроки назустріч українському ринку для продукції екосистеми Mi. Українське фан-спільнота MIUI бере активну участь в адаптації додатків і нової оболонки MIUI 8 для українських користувачів.

Крім того, компанія NIS, спільно з MIUI в Україні, веде постійну роботу над перекладом інструкцій, технічної документації, надає широку підтримку всім користувачам продукції екосистеми Mi, що було позитивно відзначено керівництвом Xiaomi.

Делегація відвідала головну подію для компанії в жовтні - велику презентацію Xiaomi. Як і усі в світі, наші делегати були вражені несподіваною новинкою - смартфоном майбутнього Mi MIX і навіть отримали можливість випробувати його в справі. Сподіваємося, що найближчим часом це чудо технологій з'явиться в українських офіційних магазинах.

Крім спілкування з представниками Xiaomi, делегація побувала в інших провінціях Китаю в гостях у компаній-партнерів екосистеми Mi, з якими NIS пов'язують офіційні та дружні відносини. Це компанії: Huami, що випускає знамениті фітнес-браслети Mi Band і Amazfit, а нещодавно представила перший смарт-годинник екосистеми Mi. Крім них були зустрічі з керівництвом компаній ZMI, Yi, Roidmi, 90 points, Soocare, HHCC і інших партнерів, які входять в екосистему Mi. Крім ділових зустрічей, нашим делегатам випала можливість повчитися у маркетологів Xiaomi, які проводили семінари та тренінги.

Результатом переговорів, а також підготовчою роботою останніх років, стало рішення Xiaomi офіційно підтримувати ринок України. Тепер, сподіваємося, шанувальники та просто користувачі продукції екосистеми, зможуть отримувати новинки компанії одночасно з глобальними ринками.
Підкріплені цією зустріччю партнерські відносини з Xiaomi, безсумнівно, позитивно позначаться на розширенні мережі сервіс-центрів Mi-service і збільшенні прихильників по всій країні.

Завдяки підтримці керівництва Xiaomi, ми будемо розширювати та продовжувати активну роботу з популяризації продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia, удосконалювати сервіси та приводити їх у відповідність з численними побажаннями українських користувачів екосистеми, надавати широку клієнтську підтримку на всій території України.