Mi Pinlo 3 Axis Gymbal Stabilizer. Щоб ваше відео було найкращим

  • 28.03.2018
  • 1576

Щоб зробити добре відео, треба мати творчий погляд та тверду руку, щоб тримати камеру чи смартфон. Звісно, зараз багато камер мають програмну стабілізацію, але треба сказати, руки не завжди можуть бути кращими за  Mi Pinlo 3 Axis Gymbal Stabilizer.


Новий товар екосистеми Mijia  - монопод з функцією стабілізації Mi Pinlo 3 Axis Gymbal Stabilizer відмінно стабілізує відео та дуже зручний у використанні. Стабілізатор поставляється у невеличкій коробці та упакований також у пухирчасту плівку. У комплект постачання входить сам стабілізатор, 1 додаткова вагова пластина, зарядний кабель та інструкція.


До речі нижня частина стабілізатора - монопода може бути прикріплена до кріплення штатива-трипода, що полегшує зйомки відео у той час, коли стабілізація вам не потрібна.


Тримач у стабілізаторі надійно закріпить телефон будь-якого бренду та скорегує відео навіть при коливанні у чотирьох напрямках.
Кріплення телефону дуже просте у використанні, але обов'язково перевіряйте, чи правильно ви закріпили  телефон, щоб він не впав, наприклад, під час швидкої їзди.

\


Багато моноподів, який ви, мабуть, зустрічали з'єднуються з телефоном через роз'єм для навушників.
Але Mi Pinlo 3 Axis Gymbal Stabilizer відноситься до іншого, більш високого класу, він бездротовий, тобто підключаються до камери по інтерфейсу bluetooth. Стабілізатор має автономне живлення, але одного зарядження вистачить на дуже великий час.
Щоб почати стабілізувати відео, увімкніть bluetooth на телефоні, а потім  натисніть на кнопку на стабілізаторі, доки вона не засвітиться зеленим кольором. У мобільному перейдіть до налаштувань bluetooth і виберіть Snoppa M1c та  введіть код 000000.
Бажаємо вам чудових роликів та багато переглядів вашого відео.