Приховані секрети прискорення вашого пристрою

  • 27.03.2018
  • 1962

Як працює ваш смартфон? Чи новий в ньому чипсет? Добре він передає графіку чи не тягне нові ігри? Такі питання часто отримують власники смартфонів від більш досвічених користувачів.


Зараз багато людей розуміються на тестуванні продуктивності процесора в різних середовищах або можливостях графічного процесора, хоча дійсно це дуже специфічна інформація, якою краще володіють технічні спеціалісти.
Але й пересічений користувач може використовувати корисну технічну інформацію, наприклад, про Graphics Processing Unit (GPU).

Отже, що таке графічний процесор? Сучасні смартфони оснащені передовими вбудованими чипсетами, які можуть виконувати багато різних завдань у залежності від їхнього програмування. Графічні процесори є невіддільною частиною цих чипсетів, вони забезпечують високоякісну 2D та 3D-графіку та швидкодію.

Більшість смартфонів Xiaomi працюють на базі Qualcomm Adreno GPU. Це один з найпопулярніших чипсетів у світі, разом з Imagination та її PowerVR.
Роботу графічного чипсета у своєму телефоні можна покращити за допомогою налаштувань. 

Force GPU rendering (Прискорити роботу GPU).
Це дає можливість прискорити роботу застарілих додатків, неоптимізованих тем, деяких ігор. При цьому можливе збільшення використання заряду батареї та нагрівання смартфона.

Як увімкнути "Force 4x MSAA"?
Зайдіть на вкладку "Параметри розробника", торкніться розділу Параметри>> Про телефон >> Версія MIUI; На вкладці додаткових налаштувань виберіть >> Параметри розробника; Включіть параметри розробника і викличте спливаюче меню; Прокрутіть вниз і увімкніть параметр Force 4x MSAA. Це змусить Android працювати з 4x кратним згладжуванням в іграх OpenGL ES 2.0 та інших додатках. Це вимагає більшої потужності графіки та, швидше за все, буде використовувати батарею трохи більше, ніж зазвичай, але це покращить якість зображення в деяких іграх.

Як вимкнути HW накладання (HW overlay)?
Перш ніж вимикати апаратні накладання, важливо розуміти, що це таке. Вікіпедія каже, що "Накладання - це виділений буфер, в який може потрапляти один додаток (як правило, відео), не зазнаючи суттєвих витрат на перевірку та рендеринг інших додатків. Без апаратного накладання кожна програма, яка відображає щось на екрані, буде використовувати пам'ять, щоб надати правильне зображення, а це означати велику потужність обробки та гальмування пристрою у цілому.
Цей параметр треба увімкнути, коли користувачу здається, що в деяких додатках графіка відображається мляво. Іноді застарілі додатки, які не оптимізовані, відтворюються повільніше, ніж інші програми. Без апаратного накладання кожна програма, яка показує щось на екрані, буде використовувати пам'ять і це може значно гальмувати пристрій.
На вкладці HW накладання знаходиться поруч з Force 4x MSAA.

Інші новини
Приховані секрети прискорення вашого пристрою
Приховані секрети прискорення вашого пристрою
  • 27.03.2018
  • 1963
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

IP-камера Kami Indoor Security System

06.12.2019

Термос Fun Home Insulation Tea Cup

05.12.2019

Мультимедіа-проектор XGiMi RS Pro 4K

29.11.2019

Портативний стартер для авто Baseus Car Jump Starter

27.11.2019

Електромотоцикл-позашляховик Segway Dirt eBike

26.11.2019

Xiaomi Mi Note 10 - Погляд зсередини

25.11.2019

Електрична зубна щітка Oclean X Pro

22.11.2019

Автомобільний датчик тиску в шинах 70Mai

21.11.2019

Електричний самокат Mi Electric Scooter Pro

19.11.2019

Портативний проектор XGiMi Mogo

18.11.2019