Приховані секрети прискорення вашого пристрою

  • 27.03.2018
  • 1740

Як працює ваш смартфон? Чи новий в ньому чипсет? Добре він передає графіку чи не тягне нові ігри? Такі питання часто отримують власники смартфонів від більш досвічених користувачів.


Зараз багато людей розуміються на тестуванні продуктивності процесора в різних середовищах або можливостях графічного процесора, хоча дійсно це дуже специфічна інформація, якою краще володіють технічні спеціалісти.
Але й пересічений користувач може використовувати корисну технічну інформацію, наприклад, про Graphics Processing Unit (GPU).

Отже, що таке графічний процесор? Сучасні смартфони оснащені передовими вбудованими чипсетами, які можуть виконувати багато різних завдань у залежності від їхнього програмування. Графічні процесори є невіддільною частиною цих чипсетів, вони забезпечують високоякісну 2D та 3D-графіку та швидкодію.

Більшість смартфонів Xiaomi працюють на базі Qualcomm Adreno GPU. Це один з найпопулярніших чипсетів у світі, разом з Imagination та її PowerVR.
Роботу графічного чипсета у своєму телефоні можна покращити за допомогою налаштувань. 

Force GPU rendering (Прискорити роботу GPU).
Це дає можливість прискорити роботу застарілих додатків, неоптимізованих тем, деяких ігор. При цьому можливе збільшення використання заряду батареї та нагрівання смартфона.

Як увімкнути "Force 4x MSAA"?
Зайдіть на вкладку "Параметри розробника", торкніться розділу Параметри>> Про телефон >> Версія MIUI; На вкладці додаткових налаштувань виберіть >> Параметри розробника; Включіть параметри розробника і викличте спливаюче меню; Прокрутіть вниз і увімкніть параметр Force 4x MSAA. Це змусить Android працювати з 4x кратним згладжуванням в іграх OpenGL ES 2.0 та інших додатках. Це вимагає більшої потужності графіки та, швидше за все, буде використовувати батарею трохи більше, ніж зазвичай, але це покращить якість зображення в деяких іграх.

Як вимкнути HW накладання (HW overlay)?
Перш ніж вимикати апаратні накладання, важливо розуміти, що це таке. Вікіпедія каже, що "Накладання - це виділений буфер, в який може потрапляти один додаток (як правило, відео), не зазнаючи суттєвих витрат на перевірку та рендеринг інших додатків. Без апаратного накладання кожна програма, яка відображає щось на екрані, буде використовувати пам'ять, щоб надати правильне зображення, а це означати велику потужність обробки та гальмування пристрою у цілому.
Цей параметр треба увімкнути, коли користувачу здається, що в деяких додатках графіка відображається мляво. Іноді застарілі додатки, які не оптимізовані, відтворюються повільніше, ніж інші програми. Без апаратного накладання кожна програма, яка показує щось на екрані, буде використовувати пам'ять і це може значно гальмувати пристрій.
На вкладці HW накладання знаходиться поруч з Force 4x MSAA.

Інші новини
Приховані секрети прискорення вашого пристрою
Приховані секрети прискорення вашого пристрою
  • 27.03.2018
  • 1741
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019

Електрична зубна щітка SO White EX3

09.08.2019

Ігровий джойстик для смартфонів GameSir G6s

08.08.2019

Скейтборд Xiaomi Acton D1 Double Rocker

07.08.2019

Надпотужний ноутбук Mi Gaming Notebook 2019

06.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock

05.08.2019