Лімітована серія статуеток Собаки – символу 2018 року – виробництва TONGSHIFU, вже в Україні

  • 23.03.2018
  • 1372

TONGSHIFU Dog Statue – це не просто статуетка, це символ 2018 року Собаки, створений в кращих традиціях китайського мистецтва.

Форма собаки скопійована з широко відомих фарфорових статуеток мисливських собак імператора Цин Цянлуна, який просто обожнював своїх вихованців і вірив, що вони приносять йому удачу. Його собаки ніколи не поверталися з полювання без здобичі, що лише зміцнювало віру імператора.

TONGSHIFU Dog Statue порцелянова статуетка

Саме тому він наказав відлити декоративні порцелянові статуетки своїх улюбленців, щоб удача була прихильна йому не тільки в полюванні, але і в державних справах.

Саме тому керівництво компанії TONGSHIFU вручило першу статуетку лімітованої серії Лею Цзюню – главі компанії Xiaomi, в чию екосистему, власне, і входить бренд TONGSHIFU.

TONGSHIFU Dog Statue лей цзюнь

Статуеток створено всього 3147. Їх макет був виготовлений з дерева, а потім відлитий в латуні та пофарбований досвідченим китайським майстром. Всі стадії виробництва виконувалися вручну, що свідчить про надзвичайно високу якість TONGSHIFU Dog Statue.

TONGSHIFU Dog Statue ручна робота

Висота статуетки близько 15 см, а вага – 700 грамів.

TONGSHIFU Dog Statue латунна статуетка

І так, китайський символ вдалого 2018 року вже можна придбати в Україні, в нашій мережі магазинів. У комплекті зі статуеткою йдуть спеціальні картонні таблички з малюнками та побажаннями удачі.

TONGSHIFU Dog Statue побажання вдачі

TONGSHIFU Dog Statue декоративна статуетка собаки

Китайський імператор вірив, що статуетки його мисливських собак приносять удачу. Тому, само собою, ми впевнені, що TONGSHIFU Dog Statue володіє подібною «магією». Пропонуємо вам перевірити це! :)

TONGSHIFU Dog Statue символ 2018 року

TONGSHIFU Dog Statue собака з латуні

Інші новини