Статуетка Xiaomi Tongshifu Dog Statue Brown

  • Коричневий

Доставка

Звичайна ціна

Твариною-покровителем 2018 року є Собака. Правлячим кольором цього року буде жовтий, а стихією – Земля. Як стверджують східні астрологи, характер у Собаки непростий, тому, щоб привернути удачу та процвітання, поставте бронзову статую собаки в своїй квартирі або офісі.

Оригінальна бронзова статуетка прикрасить інтер'єр і відганяє злих духів, а силует порцелянової скульптури 18 століття, яка стала праобразом для статуетки, додасть приміщенню вишуканої індивідуальністі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Статуетка TONGSHIFU Dog Статуя Brown

16 лютого 2018 року за китайським календарем настав новий рік, твариною-покровителем якого є Собака. Правлячим кольором цього року буде жовтий, а стихією – Земля. Як стверджують східні астрологи, характер у Собаки непростий, але кількість позитивних якостей значно перевищує кількість негативних. Щоб залучити в свій будинок або офіс процвітання, а також відігнати злих духів, використовуйте статуетку TONGSHIFU Dog Статуя Brown. 

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Улюблені собаки Цянлуна

Благородні мисливські собаки приносили імператору удачу

Собака створена за подобою фарфорових мисливських собак, які були виготовлені для імператора династії Цин Цянлуна (Айсиньгеро Хунлі) у 18 столітті. За переказами, імператор дуже любив своїх собак, що відрізняються силою і спритністю, а також удачею, яку вони йому незмінно приносили на полюванні. Саме тому він замовив майстрам фарфорової справи статуетки, які б приносили удачу не тільки на полюванні, але і в державних справах.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Музей мистецтв Гуань Фу

18 століття - епоха розквіту фарфорової справи в Китаї

Оригінальні порцелянові статуетки знаходяться в музеї мистецтв Гуань Фу. Музей, заснований у 1996 році, став першим приватним музеєм Китаю. За більш ніж 20 років він відкрив місцеві зали, такі як Ханчжоу, Сяминь, Шанхай і Шеньчжень, і зібрав видатні зразки традиційної культури.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Порцелянові статуетки собак імператора Цянлуна створені ще в 18 столітті - у добу розквіту фарфорової майстерності. Легкість і природність статуеток імператора надихнула студію TONGSHIFU на створення бронзової статуетки, що приносить процвітання. Роботу високо оцінив засновник і генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Удача і захист

Благородна старовинна бронза

Статуетка створена з високоякісної бронзи, яка відливалася за старовинним рецептом. Заготовка пройшла через 60 операцій, включаючи численні гравіювання, полірування і фарбування. Спеціальна технологія високотемпературного фарбування і "воскового" полірування надають статуетці чудовий шоколадний відтінок. Поверхня скульптури має благородний матовий блиск.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Компактні розміри

Невелика статуетка прикрасити інтер'єр кабінету, офісу або спальні

Статуетка виконана в масштабі 1:1 зі знаменитим оригіналом - порцеляновими собаками Цянлуна. Розмір статуетки становить близько 9 см в довжину, близько 6 см в ширину, близько 15 см у висоту, а чиста вага - 700 г. Такі невеликі розміри дозволяють розмістити її в вітальні, кабінеті, спальні, офісі та інших місцях. За традицією, собака повинна дивитися на двері, щоб приносити успіх, процвітання і відганяти злих духів.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Картка, що приносить удачу

Візьміть з собою паперовий амулет удачі

В комплекті з бронзовою статуеткою йде картка з традиційної паперу, на якій зображені символи і написи, що приносять удачу. Коли немає можливості взяти з собою статуетку - візьміть картку, і удача вам обов'язково посміхнеться.

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

xiaomi-TONGSHIFU-Dog-Статуя-Brown

Назва: Статуетка TONGSHIFU Dog Статуя Brown
Бренд: Tongshifu
Матеріал: Бронза
Розміри: 15х9х6 см
Маса: 700 г
Колір: Коричневий