Сертифікований браслет Xiaomi Mi Band 5: анонс очікується в другій половині року

  • 19.05.2020
  • 1178

Сертифікований браслет Xiaomi Mi Band 5: анонс очікується в другій половині року

Компанія Xiaomi, чиї смартфони і гаджети дуже популярні в країнах СНД, близька до випуску двох нових фітнес-трекерів. Мова йде про «розумних» браслетах Mi Band 5 і Mi Band 4C, призначених для відстеження показників життєдіяльності організму і збору даних про фізичну активність.

Повідомляється, що трекер Mi Band 5 вже пройшов сертифікацію в Національній комісії із зв'язку Тайваню (NCC). Відомо, що в оснащення новинки увійде контролер NFC, що дозволить здійснювати платежі безконтактним способом.

З чуток, браслет Mi Band 5 буде оснащений 1,2-дюймовим сенсорним дисплеєм, що стане суттєвим поліпшенням у порівнянні з 0,95-дюймовим екраном, яким укомплектована модель Mi Band 4.

Користувачі зможуть взаємодіяти з фірмовим голосовим асистентом. Крім того, йдеться про поліпшеному часу автономної роботи. Офіційний анонс очікується в другій половині поточного року - ймовірно, в липні або серпні.

Тим часом інтернет-джерела підтверджують, що раніше з'явилися відомості про те, що Xiaomi також готує недорогий фітнес-трекер Mi Band 4C. Їм виявиться перейменований браслет Redmi Band. Останній наділений 1,08-дюймовим кольоровим дисплеєм, датчиком частоти серцевих скорочень і коннектором USB Type-A, який захований в браслеті. Можливо, в порівнянні з Redmi Band модель Mi Band 4C отримає незначні косметичні зміни.