Творці годинника Amazfit і браслета Mi Band презентували маску Aeri з фільтрами N95, вбудованим УФ-випромінювачем і можливістю установки вентилятора

  • 11.05.2020
  • 1208

Творці годин Amazfit і браслета Mi Band презентували маску Aeri з фільтрами N95, вбудованим УФ-випромінювачем і можливістю установки вентилятора

Компанія Huami, відома своїми розумними годинами Amazfit і трекера активності Mi Band, створеними для Xiaomi, вирішила взятися на новий для себе тип продуктів - маски. Так, зараз це актуальний напрямок, і залишиться воно таким ще досить довго. А з огляду на той факт, що в Китаї і задовго до пандемії COVID-19 маски використовували дуже активно, маски - цілком розумний бізнес навіть для технологічної компанії.

Зараз проект знаходиться на початковому етапі. Сам проект називається Aeri, а реалізовується він в рамках ініціативи Project uSmile. Основна ідея проекту - створити не просто маску, а маску, яка не буде заважати людям виражати емоції.

Як можна бачити на зображеннях, для цього маска в основі своїй буде прозорою, а фільтри розташовуються з боків. До того ж таке рішення, ймовірно, дозволить нормально працювати функцій розпізнавання осіб в смартфонах.

Ще одна цікава особливість маски - модульність. Крім фільтрів користувачі зможуть встановити в маску вентилятор і блок AQI з сенсорами, що визначають якість повітря, рівень вологості і так далі. А ще у маски є вбудований ультрафіолетовий випромінювач для самодезінфекціі, який активується, коли маска не використовується і ... підключена до джерела живлення. Так, маску теж доведеться заряджати. Всього Huami намір випустити дві модифікації своєї маски: Aeri X і Aeri Y. Відрізняються вони, судячи з усього, виключно дизайном.

Що стосується використовуваних фільтрів, це N95 - клас фільтрів, приблизно відповідний за рівнем FFP2.

Проект Aeri поки далекий від комерційного релізу, тому чекаємо на більш детальну інформацію.

Інші новини