Система Xiaomi YEUX допоможе зарядити

  • 01.06.2020
  • 1273

Система Xiaomi YEUX допоможе зарядити

На краудфандінговому майданчику Xiaomi Youpin представлено виріб YEUX - система резервного живлення, яка допоможе заповнити запас енергії різних гаджетів в подорожах або далеко від електричної мережі.

YEUX - це портативний акумулятор, поєднаний з розкладними сонячними елементами. Остання дозволяє заряджати батарею від сонячної енергії, причому працює система навіть в похмурі дні.

Захист елементів YEUX від опадів і пилу забезпечує тканину «Оксфорд» з покриттям PU (поліуретан), яке володіє водонепроникністю. Складна конструкція підвищує зручність носіння.

Що входить до складу системи резервний акумулятор має ємність 6400 мА · год. Для підзарядки різних гаджетів, таких як смартфони, планшети і фотоапарати, є два порти USB Type-A (режим 5 В / 3 A) і симетричний роз'єм USB Type-C (5 В / 3 A). Крім того, передбачений порт Micro-USB, що функціонує в режимі 5 В / 2 А.

Спеціальні «вушка» дозволяють закріпити YEUX, скажімо, на рюкзаку для накопичення енергії під час піших подорожей або велосипедних прогулянок.

Інші новини
Система Xiaomi YEUX допоможе зарядити
Система Xiaomi YEUX допоможе зарядити
  • 01.06.2020
  • 1274
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини