Xiaomi презентувала нову Bluetooth-гарнітуру з підтримкою Siri і Google Assistant

  • 12.06.2020
  • 1354

Xiaomi презентувала нову Bluetooth-гарнітуру з підтримкою Siri і Google Assistant

В даний момент Xiaomi займає досить непогані позиції на ринку носяться Bluetooth-пристроїв. Це, ймовірно, пов'язано з тим, що компанія пропонує досить якісні бездротові навушники, фітнес-браслети і багато інших пристроїв за доступною ціною. Сьогодні китайська компанія випустила Bluetooth-гарнітуру Xiaomi Bluetooth Headset Pro з хорошою функціональністю і невисокою ціною.

Пристрій являє собою гарнітуру з ергономічним дизайном, який дозволяє навушника надійно фіксуватися на вусі користувача навіть під час тренувань і іншої фізичної активності. Вага розподілений таким чином, щоб користувач не втомлювався навіть при тривалому використанні пристрою. Завушина виконана з м'якого матеріалу, а сам навушник здатний повертатися на 180 градусів, що дає можливість використовувати гарнітуру як на правому, так і на лівому вусі.

Пристрій заснований на чіпі Qualcomm QCC3020 і оснащено двома мікрофонами для ефективного шумозаглушення. Для відтворення голосу співрозмовника використовується 12-мм динамічний драйвер. Гарнітура оснащена вбудованим акумулятором ємністю 100 мА · год, який забезпечує 8 годин роботи без підзарядки. Кейс містить в собі батарею ємністю 600 мА · год, яка дозволяє продовжити час роботи до 40 годин. З'єднання зі смартфоном здійснюється за протоколом Bluetooth 5.0.