Xiaomi працює над швидкою зарядкою для смартфонів потужністю 120 Вт

  • 09.06.2020
  • 963

Xiaomi працює над швидкою зарядкою для смартфонів потужністю 120 Вт

Xiaomi в минулому році показала надшвидкий проводове зарядний пристрій для смартфонів Super Charge Turbo потужністю 100 Вт. Компанія продемонструвала його ефективність, зарядивши повністю використану батарею смартфона ємністю 4000 мА ∙ год до 100% всього за 17 хвилин.

Xiaomi пообіцяла випустити продукт на комерційній основі в цьому році з анонсом нових смартфонів. Поки цієї зарядки ми так не дочекалися, але, можливо, з виходом деяких нових моделей пристроїв нас чекатиме ще більше потужний зарядний пристрій.

У китайській соціальній мережі Weibo з'явилося відео, на якому демонструється надшвидка дротова зарядка потужністю 120 Вт. Сам пристрій явно рази в два більше стандартної зарядки для смартфона і, судячи з усього, важче. На опублікованому відео пристрій представлено в білому корпусі в захисній заводський плівці і використовує плоский американський нескладений штекер.

На одній зі сторін зарядки також містяться її характеристики, що показують підтримку вихідної напруги 20 В при силі струму 6 А. Також йдеться про підтримку режимів 20 В і 5 А, а також 11 В і 6 А.

Генеральний директор бренду Redmi і віце-президент Xiaomi Лу Вайбінг (Lu Weibing) раніше вже заявляв, що для надшвидкого зарядного пристрою Super Charge Turbo потужністю 100 Вт використовується висока напруга. Компанія 100-Вт зарядку вже продемонструвала, тому цілком ймовірно, що в наявності у Xiaomi насправді є більш потужний варіант. І мова не йде про чергову підпільну китайську підробку.