Вітаємо вас! У світі працює вже більше 30 мільйонів активних Xiao Ai-пристроїв!

  • 23.08.2018
  • 1487
  • Mi

Ця цифра просто приголомшує! А якщо вточнити, що 30 мільйонів – це на 500% більше ніж всього півроку тому, стає зрозумілою супершвидкість зрісту розумних пристроїв Xiaomi у світі.

На честь цього досягнення, Лей Цзюнь, голова китайського бренда, та інші керівники компанії влаштували справжнє відкрите свято, на яке були запрошені численні журналісти та фани екосистеми.  

Xiao Ai свято

Підкреслюємо, річ йде саме про активні пристрої, тому що загальна кількість розумних MIOT-пристроїв Xiaomi у світі, які використовують Xiao Ai, на кінець липня перевалила за 100 мільйонів одиниць!

Xiao Ai 30 мільйонів розумних пристроїв

Нагадаємо, що Xiao Ai – це інтелектуальна голосова інтерактивна система, що належить Xiaomi. Першим пристроєм, який отримав цю систему, був Mi TV, представлений в 2017 році.

Xiao Ai розумна система

Пізніше Xiao Ai поступово почала впроваджуватись в багатьох пристроях Xiaomi, таких як смартфони, портативні динаміки AI, іграшки Mi Bunny та інше обладнання.

Тепер уже є сотні пристроїв, які можуть взаємодіяти з цією системою.

Xiao Ai розумна екосистема

Ця технологія була створена в рамках реалізації концепції «Розумний Дім». Саме вона допомагає вам дистанційно керувати розумною технікою та гаджетами.

Ось це і є справжня інноваційна система 21 сторіччя. 

Xiao Ai гаджети екосистеми