Маршрутизатор, роутер Xiaomi Mi WiFi Router 2 with 1TB

Xiaomi представили оновлений надшвидкий роутер маршрутизотор Mi Wi-Fi зі сховищем в 1 терабайт і швидкістю передачі даних в 115 мегабіт в секунду.

Дуже стильний і яскравий дизайн. Пристрій виконаний у вигляді п'ятисекційний білої коробочки з двома зовнішніми антенами.

Mi Router забезпечує високу швидкість передачі даних і додатково пропонує сховище даних обсягом до 1 ТБ. Роутер підтримує стандарт 802.11 ac, який забезпечує передачу даних на частотах 2.4 ГГц і 5 ГГц.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Олександр, 20.03.2017
Доброго дня! Чи планується поставка даної моделі, до початку квітня?
Andriy, 02.03.2017
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, доступ до сховища даних лише із локальної мережі, чи можна підключитись до нього не будучи підключеним до роутера напряму, а через інтернет?
Всі відгуки

Першокласний, надшвидкий роутер з вбудованим накопичувачем 6 ТВ
Гігабітний WiFi 820.11ас / зовнішня PCB антена / 4 види швидкості WiFi
Використання роутера як зовнішнього бездротового жорсткого диска для збереження фільмів або фотографій
Швидше в 3 рази! Першокласний роутер високої продуктивності

Зовнішні дводіапазонні антени PCB 2х2, smart технологія відстеження сигналу, 4 види швидкості WiFi
Коли ми приступили до проектування оновленого роутера, нашим головним пріоритетом було посилення сигналу. Тому для нашого Mi роутера ми використовували висококласні зовнішні двох діапазонні металеві антени PCB 2х2, що в порівнянні зі звичайними антенами, підсилює сигнал більш ніж в 2 рази. Передова smart технологія відстеження сигналу. Це надає вам можливість з будь-якого куточка вашої квартири користуватися стабільним WiFi сигналом на комп'ютері, телефоні та ін. Пристроях. Роутер також володіє цілим рядом технологій активного мережевого прискорення, перегляду веб-сторінок, скачування, безперешкодних ігор і навіть збільшує швидкість домашньої мережі з 10Мб до 100Мб.
Вам більше не знадобиться комп'ютер для пошуку та перегляду HD фільмів. Для цього можна використовувати телефон або телевізор.

Завантаження об'ємного HD фільму на роутер за допомогою телефону

Шукайте джерело скачування HD фільму? Тепер у вас є прекрасна можливість - в пошуку додатка Роутер на вашому телефоні введіть назву фільму, натисніть скачування, і ваш домашній роутер автоматично почне його скачувати. Увечері, по поверненню додому, ви можете відразу ж переглянути фільм за допомогою телевізора або телефону. Вбудовані iQIYI, Thunder та інші офіційні джерела HD фільмів. Тепер дуже легко перевірити останні новинки американських серіалів або фільмів.

iQIYI Thunder video MIUI video Посилання для скачування

Портативний 6ТВ бездротовий накопичувач - читання файлів, навіть якщо ви не перебуваєте вдома

Вбудований накопичувач 6ТВ від Seagate Technology і TOSHIBA

Використання Mi роутера рівнозначно тому, якби до вашого ноутбука або телефону додали великий портативний вінчестер. Це не тільки допомагає вам під час подорожі зберігати всі фотографії, музику та документи в одному місці, але ще більш класним є те, що в будь-який час в будь-якому місці ви можете віддалено переглядати всі файли. Швидкість читання файлів 58МВ / с, швидкість передачі даних 115МВ / с.

Перегляд всіх збережених фотографій на вашому телефоні, планшеті в будь-якому місці.

Підключення камери для резервного копіювання фотографій

Віддалений перегляд зі смартфона

Якщо ви любите фотографувати, то вам обов'язково сподобається функція резервного копіювання на Mi роутер. Якщо після подорожі у вас накопичилося більше тисячі фотографій, не потрібно чекати багато часу поки всі файли копіюються, необхідно лише підключити фотоапарат до роутера, і всі знімки автоматично імпортуються на роутер. Збереження ваших фотографій на Mi роутер означає, що ви будете з ними нерозлучними. Навіть перебуваючи за кордоном при зустрічі з другом, завдяки Mi роутеру ви можете безперешкодно показати йому ваші яскраві фото.

Широкосмугова мережа з 10Мб до 100Мб.

4 види швидкості WiFi

Прискорення перегляду веб-сторінок / прискорення скачування / прискорення ігор / прискорений безкоштовний інтернет

Mi роутер відрізняється не тільки хорошим сигналом, але він також може прискорити вже існуючу мережу. Функція прискорення веб-сторінок, надання гаданих варіантів веб-сторінок та їх прискорена завантаження, ще більш швидкий перегляд сайтів. Наявність ресурсу Thunder, швидкісне скачування. Для того щоб вирішити проблему швидкості мережевого з'єднання, надається функція прискорення широкосмугової мережі, прискорення домашньої мережі в 10 разів. Завдяки технології багаторазового прискорення роботи мережі, ви можете швидше звичайного переглядати онлайн відео або качати фільми.

Веб прискорення прискорення ігор Thunder завантаження прискорення безкоштовної широкосмугової мережі

Грати в онлайн ігри не чекаючи завершення оновлень

Прискорення онлайн ігор

Перевагою технології прискорення ігор є автоматичне оновлення

Бойові мистецтва, лише швидкість - ніяких уповільнень, такий же принцип і в онлайн іграх. Перевагою технології прискорення ігор є те, що коли ви граєте, і сточується або проглядається фільм, smart технологія розподілу пропускної здатності виділяє окрему смугу для гри, щоб запобігти її гальмування. Якщо ж необхідно оновити гру, Mi роутер допоможе вдало завантажити пакет оновлень. Заходьте в гру і відразу ж грайте, більше немає необхідності довго дати завершення оновлення.

Презентація першокласного двоядерного процесора
Двоядерний процесор Broadcom 4709C, 1,4 ГГц WiFi, збільшення продуктивності на 40%
Робота smart роутера немов комп'ютера, легке рішення складних завдань. Використання першокласного двоядерного процесора Broadcom 4709C, 1,4 ГГц, збільшення продуктивності Mi роутера на 40%, у порівнянні з технологіями минулого століття. Швидкий Інтернет, скачування та інші функції також працюють набагато швидше.
Ваш домашній роутер корпоративного класу
Ми створили оновлений Mi роутер корпоративного класу, який не тільки володіє PCB антеною корпоративного класу, двоядерним процесором Broadcom 1.4ГГц, високоякісним внутрішнім накопичувачем, а також володіє smart технологією відстеження сигналу. Всі ці компоненти забезпечують вас кращим сигналом, більш надійним, швидкісним. Саме тому Mi роутер став кращим зразком серед домашніх роутерів.
двох діапазонні антени PCB 2х2
smart технологія відстеження сигналу
кращий двоядерний процесор Broadcom 4709С
вбудований накопичувач від компаній Seagate Technology / Toshiba

PCB антена корпоративного класу

Покращений сигнал в два рази

Дизайнерське рішення роутера дуже гарне, для забезпечення стабільного сигналу Mi роутера, ми використовували PCB антену, яка в свою чергу складається з монтажної плати і чотирьох «антенних елементів», точність проектування досягає 0,02 мм, що в порівнянні зі звичайними металевими антенами більше в 10 раз! PCB антена набагато краще підсилює сигнал двох частот, в порівнянні зі звичайними антенами: 2,4ГГц коефіцієнт збільшення до 4dBi і 6dBi для 5ГГц. Подібний посилений і стабільний сигнал дає вам можливість насолоджуватися високошвидкісним інтернетом WiFi, використовуючи будь-які пристрої.

При слабкому сигналі на частоті 2.4ГГц, посилення сигналу можливо на 100%, якщо ж на частоті 5ГГц - посилення сигналу на 30%.

PCB антена підсилює сигнал на обох частотах

Звичайною двочастотної антені складно контролювати обидві частоти. Тому, як правило, сигнал частоти 5ГГц слабкіше.

(Оновлений роутер) PCB антена, еліпсоїдна форма покриття сигналу

PCB антена, еліпсоїдна форма покриття безпровідного сигналу, рівень передачі даних вище і більш стабільна передача даних в екстрених випадках.

(Звичайний роутер) Покриття сигналу звичайного роутера

Звичайна сферичная форма покриття сигналу, коефіцієнт потужності високий, але зона покриття маленька, тому часто WiFi сигнал пропадає.

Smart технологія відстеження сигналу

Грунтується на технології Beamforming - регулювання потужністю сигналу

Звичайна антена всього лише може рівномірно розподіляти свій WiFi сигнал по приміщенню. Smart технологія відстеження сигналу, якою володіє Mi роутер, робить його лідером серед інших роутерів. Вона грунтується на технології Beamforming і може визначати знаходження пристроїв, підключених до 802.00ас WiFi і зосереджувати свій сигнал в потрібному напрямку. Таким чином, ви отримаєте більш стабільний і потужний WiFi сигнал на вашому смартфоні, планшеті і інших пристроях.

4 незалежних мікрочіпа для посилення сигналу

3 режиму регулювання сигналу: режим енергозбереження, стандартний і режим посилення сигналу (крізь стіни)

Завдяки вбудованим 4 незалежним мікрочіпів, Mi роутер може значно посилити вихідний сигнал. Роутер також має три режими передачі сигналу, для більш зручного користування ним будинку: наприклад, режим посилення сигналу (крізь стіни) - більш потужний WiFi сигнал крізь складні конструкції вашого будинку / квартири.

режим енергозбереження

стандартний і режим

режим посилення сигналу (крізь стіни)


У 3 рази швидше!

Новий високошвидкісний стандарт Gigabit WiFi 802.11 ac

Підтримка нового високошвидкісного стандарту Gigabit WiFi 802.11ac, збільшення швидкості передачі даних в 3 рази. Сигнал бездротової мережі більш стабільний, чистий, а максимальна швидкість бездротового з'єднання досягає 1167Mbps. Одночасна передача даних по обох частотам - 2Ггц і 5ГГц, що забезпечує ваш телефон, планшет, телевізор та інші пристрої працювати на найбільш оптимальною частоті. Тому без різниці, ви дивитеся онлайн HD фільми, переглядаєте веб-сторінку або граєте в онлайн ігри, вас буде супроводжувати стабільний і якісний сигнал.

максимальна швидкість бездротового з'єднання 1167Mbps

Презентація першокласного двоядерного процесора Broadcom 4709C, 1,4 ГГц WiFi, збільшення продуктивності на 40%

Smart роутер повинен вирішувати досить складні завдання, тому властивості і характеристики процесора є вкрай важливими. Mi роутер володіє першокласним двоядерним процесором Broadcom 4709C, 1,4 ГГц WiFi зі збільшенням продуктивності на 40%. Після оптимізації характеристик, багато пристроїв можуть одночасно підключатися до роутера і переглядати веб-сторінки, дивитися онлайн фільми або викачувати файли. При цьому роутер надає високу продуктивність передачі даних, а відповідно всі ваші операції виконуються швидше і без збоїв.

100Мб, значне прискорення трафіку

Mi роутер значно збільшує швидкість сигналу, підвищує ефективність розподілу сигналу. У результаті розвиває швидкість сигналу мережі до 100Мб.

Вбудований накопичувач корпоративного класу 1ТВ / 6ТВ від компаній Seagate Technology / Toshiba

Mi роутер також може виступати в якості сервера для зберігання особистих даних, але ж стабільність і швидкість збереження інформації є дуже важливим. Тому для Mi роутера ми використовували накопичувач від компаній Seagate Technology / Toshiba. Незважаючи на те, що собівартість такого вінчестера набагато вище в порівнянні зі звичайним РС жорстким диском, але його надійність і стійкість навіть не подаються яким-небудь порівнянь. Швидкість кабельної передачі даних досягає 115Мб / с, для передачі 40Гб Blu-Ray фільму необхідно все лише 6 хвилин. Робота роутера - 7х24часов, безвідмовна робота близько 1,2 мільйона годин. Подібна стабільність роботи і безпеку сприяє тому, що ви без коливань можете зберігати ваші фотографії, фільми або документи.

115Мб / с

Кабельна передача даних

+ 50%

Збільшення швидкості роботи

7х24часов

Безперервної роботи

Покращена внутрішня структура, 10 елементів захисту від перешкод

Для оптимальної роботи роутера дуже важливим є умови, в яких він знаходиться. Для захисту сигналу мережі від зовнішніх перешкод, ми оснастили новий Mi роутер 10 протекторами. До того ж, для стабільної роботи роутера, ми, грунтуючись на законах аеродинаміки, оснастили його пластинчастим радіатором і вентилятором для кращого охолодження роутера. До того ж, наявність вентилятора не підвищує рівень шуму - він складає всього лише 28 децибел, і це при тому, що звичайний рівень шуму вночі становить 10 ~ 20 децибел. Тому ви навряд чи відчуєте якийсь дискомфорт від роботи системи охолодження.

Кнопка включення сплячого режиму / вимикання сплячого режиму

USB порт 2.0

4 мережевих порту з металевою окантовкою

Підключення зовнішнього жорсткого диска через USB порт

4 мережевих порту (1Гб)

Будь-який пристрій, що підтримує WiFi, може використовуватися спільно з Mi роутером, оскільки він підтримує протоколи з 802.11a / B / G / N і 802.11ac і інші основні протоколи. 1 WAN порт (1Гб) і три порти LAN (1Гб), завдяки яким можливе швидке кабельне підключення до настільного комп'ютера або ноутбука. Через USB порт також можна підключати портативний жорсткий диск або інші пристрої.

Ще один пристрій для посилення сигналу Mi Wi-Fi Amplifier

Розширення зони покриття Wi-Fi сигналу в 2 рази

Немає необхідності здійснювати якісь налаштування, потрібно лише підключити Mi Wi-Fi Amplifier до USB порту Mi роутера і ретранслятор почне свою роботу.

Бездротовий портативний жорсткий диск

У Mi роутере також є бездротовий портативний жорсткий диск з об'ємом пам'яті 6ТВ, тому ви можете зберігати на ньому всі свої фотографії, документи, фільми і музику. Він може зчитувати і редагувати документи, а це набагато зручніше в порівнянні зі звичайними портативними жорсткими дисками, які підключаються через USB порт. Швидкість бездротової передачі даних досягає 58Мб / с, що швидше в 2 рази в порівнянні зі звичайними портативними жорсткими дисками USB 2.0. До того ж, перебуваючи далеко від дому, у вас буде віддалений доступ до ваших файлів через телефон, планшет.

Збільшення обсягу пам'яті ноутбука 1ТВ / ТБ завдяки підключенню «бездротового портативного жорсткого диска»

Вам не подобається, що у вашого ноутбука маленький обьем пам'яті? Не хвилюйтеся! Mi роутер оснащений портативним жорстким диском 6ТВ, на якому ви можете зберігати всі ваші файли. Необхідно лише підключити ноутбук до Mi роутеру бездротовим способом, і ви зможете переглядати дані портативного жорсткого диска так само просто, як і дані на самому ноутбуці. Будинки швидкість передачі даних може досягати 58Мб / с, але навіть швидкість віддаленого доступу до даних буде вище тієї, яку мають звичайні жорсткі диски з підключенням через USB 2.0. Тепер ви можете лежати на ліжку або сидіти на дивані і насолоджуватися швидкісним і стабільним WiFi.

5G WiFi -швидкість передачі даних досягає 58Мб / с

Через смартфон або планшет доступ до даних в будь-якому місці і в будь-який час

Зберігайте на Mi роутере всі ваші робочі таблиці, РРТ презентації, фотографії та інші документи. Максимальний обьем пам'яті жорсткого диска становить 6ТВ, чого цілком достатньо для збереження 420 000 фотографій, зроблених з допомогою дзеркального фотоапарату 40млн пікселів або 64млн текстових документів у форматі Word. До того ж у вас завжди буде віддалений доступ до даних: де б ви не знаходилися, в будь-який час за допомогою смартфона або планшета ви зможете переглядати ці документи або ділитися своїми фотографіями з друзями.

(Резервне копіювання важливих даних)

Резервне копіювання важливих даних - подвійний захист

Виняток будь-яких ризиків у разі наявності цінних даних або матеріалів. Тому Mi роутер оснащений жорстким диском від компаній Seagate Technology і TOSHIBA, обробка даних 7х24ч - безперервна робота близько 1,2 мільйона годин. Надійна і стабільна робота в порівнянні зі звичайними РС жорсткими дисками. Таким чином, ви можете робити резервне копіювання на роутер всіх ваших важливих документів, фотографій і т.д., і бути впевненим в їх безпеці.

(Резервне копіювання на комп'ютері MAC)

Помічник резервного копіювання на комп'ютері МАС

Найчастіше для резервного копіювання на комп'ютері МАС, необхідно через Time Machine підключити зовнішній жорсткий диск до портативного вінчестера, або ж підключатися по iCloud. Але на сьогоднішній день Mi роутер також підтримує резервне копіювання даних з МАС Тому вам більше не знадобитися шукати портативний жорсткий диск або купувати більше пам'яті на iCloud. Необхідно лише зробити резервну копію ваших документів, фотографій, музики і фільмів з МАС на роутер і в разі збою роботи комп'ютера, ви будь-який час відновите все загублені дані.

На вибір 1ТВ / 6ТВ

Можливість зберегти 6000 HD серій серіалів на 6ТВ

Два випуски Mi роутера на вибір: 1ТВ версія - задоволення ваших щоденних потреб,

але версія 6ТВ в нинішній час є жорстким диском з найбільшим обсягом пам'яті, на якому можна зберегти всі ваші дані: фотографії, музику і фільми.

64млн текстових документів у форматі Word

310000 музичних треків

420000 фотографій (40млн пікселів)Зберігання фотографій

Для людей, які люблять фотографувати багато, Mi роутер з вбудованим жорстким диском 6ТВ це відмінна можливість зберігати всі фото в одному місці.

Тип пристрою: Бездротовий маршрутизатор
Бренд: Mi
Стандарт бездротового зв'язку: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, 802.3/3u/3ab
Робота в двох діапазонах (dual band): є (2,4 і 5 ГГц)
Максимальна швидкість, Мбіт / с: 2,4GHz макс. 300Mbps / 5 ГГц макс. 867Mbps
Інтерфейс:

USB 2.0порт(DC output:5V/1A)

10/100/1000M LAN порту (Auto MDI/MDIX

10/100/1000M WAN порт (Auto MDI/MDIX)

червоний / синій / жовтий триколірний світлодіодний індикатор

кнопка відновлення заводських установок

кнопка включення / виключення

споживана потужність (12V 3A, 6TB жорсткий диск версія 12V 3.5A)

Модуляція: 11b: DSSS: DBPSK(1Mbps),DQPSK(2Mbps),CCK(5.5/11Mbps)
11a/g: OFDM:BPSK(6/9Mbps),QPSK(12/18Mbps),16QAM(24/36Mbps),Q64QAM(48/54Mbps)
11n: MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM.
11ac: MIMO-OFDM:BPSK,QQPSK,16QAM,64QAM,256QAM.
Чутливість приймача: 11Mbps:≤-90dBm,54 Mbps:≤-72dBm,
HT20 QMCS7:≤-69dBm,
QHT40 MCS7:≤-66dBm,
VHT20 MCS8:≤-65dBm,
Q VHT40 MCS9:≤-60dBm,
QVHT80 MCS9:≤-58 dBm
ОС: Mi WiFi ROM роутера підтримує програмне забезпечення Web, Android, iOS, Windows
Керівництво: Орієнтований на досвідченого користувача / розробника надається доступ root, а також toolchain і SDK
Бездротовий захист: Шифрування WPA-PSK / WPA2-PSK, контроль бездротового доступу (чорний список), прихований SSID
Відкрита платформа: Підтримка Thunder, Kingsoft Cloud і інші модулі
Додатки: Підтримка Web, Windows, Android, Mac OS, iOS
Процесор: BCM4709C Cortex-A9 Dual-core 1.4GHz
ОЗУ: 256MB DDR3-1600
ПЗУ: 512M SLC Nand Flash
Жорсткий диск: 1TB
Підтримка VPN (віртуальних мереж): +
DHCP-сервер: +
Демілітаризована зона (DMZ): +
Захист інформації (WEP, WPA / WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2 / RADIUS): +/+/+/+
Підключення (зовнішній накопичувач / принтер / 3G-модем): +/+/+
Розміри, мм: 18.4 см х 16.9 см х 13,1 см
Вага: 1264 г.
Робочі умови: Робоча температура - 0-40 ℃

Вологість - 10% -90% RH (без конденсату)

Температура зберігання - -40-70 ℃

Вологість при зберіганні - 5% -90% RH (без конденсату)

Споживана потужність - 36 Вт

Рівень шуму - 22 дБ (макс. 28 дБ)

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олександр, 20.03.2017
Доброго дня! Чи планується поставка даної моделі, до початку квітня?
Адміністрація Mi.UA, 20.03.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олександр, очікуємо поставку данного пристрою у квітні місяці.
Andriy, 02.03.2017
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, доступ до сховища даних лише із локальної мережі, чи можна підключитись до нього не будучи підключеним до роутера напряму, а через інтернет?
Адміністрація Mi.UA, 03.03.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Andriy, так - можливе віддалене управління за допомогою додатку Mi Home, перегляд та редагування файлів віддалено також можливо.
Максим, 20.02.2017
Добрый день! Несколько вопросов: 1. Как я понял, через приложение на телефоне можно запускать на загрузку торренты прямо на роутере, верно ? 2. Есть поддержка IPTV ? 3. Есть поддержка DLNA ? 4. Будет ли ТВ видеть его как зранилище если он будет подключен к нему по сетевому кабелю ? 5. Можно ли регулировать можность антен ? 6. Он гигабитный, правильно ? 7. Стоит ли его покупать в частный дом, где большая площадь и много стен ? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 02.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, 1 - да, верно. 2 - поддержка IPTV есть. 3. - поддержка DLNA есть. 4. Данной информацией не владеем. 5. Да, через настройки роутера. 6. Да, "гигабитный". 7. Данный маршрутизатор отлично подойдет как для квартиры, так и для частного дома. При необходимости усилить сигнал, дополнительно можно приобрести усилитель-повторитель Mi WiFi Amplifier https://miot.ua/mi-wifi-amplifier
Владимир, 23.01.2017
Подскажите, пжс, следующие моменты: 1. есть ли возможность запускать торренты для загрузки без использования ПК? 2. Smart TV (Samsung) видит его как съемный носитель? Каким образом лучше подключить к нему TV, для возможности просмотра загруженного контента 3. Какая прошивка, есть ли руссификация Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 24.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, 1 - нет; 2 - да, удобно подключать при помощи домашней Wi-Fi сети, телевизор должен поддерживать технологию Wi-Fi передачи данных. 3. Прошивка азиатская, однако можно поставить постороннюю локализованную прошивку, к примеру от Azus.
Сергей, 20.01.2017
Подскажите, возможно ли использование USB порта для подключения 3G модема в качестве резервного канала ?
Адміністрація Mi.UA, 20.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Сергей, нет. В данном устройстве такой функции не предусмотрено.
Соломия, 21.07.2015
подскажите, когда будет в наличии и какая стоимость примерно? Если у меня от провайдера скорость 100мб/с, то какая будет по wi-fi ? P.S. дизайн понравился)
Додати коментар