Xiaomi та Jinshan Cloud (Kingsoft) вирішили створити надшвидкий роутер?

  • 13.09.2018
  • 1848
  • Mi

Так, саме це можна припустити, ознайомившись з результатами спільної конференції Xiaomi та Jinshan Cloud, яка відбулась в Пекіні.

Однак, крім швидкості з'єднання, фахівці двох компаній також обговорювали питання інтернет-безпеки, нюанси підключення пристроїв до маршрутизатора, управління гаджетами «Розумного Дому» і багато іншого.

Jinshan Cloud спільний проект

І це дуже цікава новина! Адже, як відомо, Jinshan Cloud – це один з найбільших операторів «хмарних» сервісів в Китаї.

Тому будь-яка його співпраця з MIOT-системою, ми впевнені, буде надзвичайно позитивною для всіх користувачів.

Особливо, якщо врахувати крутість MIOT-роутерів!

Важливість конференції підкреслювалася тим, що на ній особисто були присутні: генеральний директор Jinshan Cloud Ван Шаньлін, віце-президент Xiaomi Тан Му і віце-президент Xiaomi, котрий очолює розробки в сфері штучного інтелекту і хмарних технологій, Гу Давей.

Саме пан Тан Му в своїй промові зазначив, що з кожним місяцем Інтернет-мережі розвиваються, а навантаження на роутери постійно збільшується.

Jinshan Cloud Тан Му

Це, в свою чергу, веде до стрімкого розвитку технологій маршрутизаторів і з'являються роутери, які на 100% здатні задовольнити високі вимоги сучасного користувача.

Само собою, що роутери компанії Xiaomi є саме такими MIOT-гаджетами.

Тепер, завдяки щільному співробітництву з Jinshan Cloud, ми зможемо ще краще вирішити два надзвичайно важливих питання, які стосуються: більш кращого захисту даних і оптимальної роботи з підвищеним навантаженням на роутер.

Jinshan Cloud швидкий роутер

Першим підтвердженням цих слів стала презентація в рамках конференції оновленої технології DNS-захисту для MIOT-роутерів.

Крім того, було заявлено, що технологія QUIC-протоколу Jinshan Cloud буде застосована до пристроїв Xiaomi для отримання більш швидкого з'єднання і збільшення ефективності та швидкості передачі даних.

Фішка в тому, що у цього протоколу з'єднання швидкість передачі даних вище, ніж у протоколу TCP.

Таким чином, незабаром слід очікувати появи нового маршрутизатора, робота якого буде заснована на цьому оновленому ПО.

Ну, що ж, спасибі Xiaomi за турботу про своїх користувачів, тобто – про вас!

Jinshan Cloud швидке з'єднання