Маршрутизатор «роутер» Xiaomi WiFi Router Nano Blue

Mi Router Nano (Молодіжне видання)

Компактний роутер з потужним сигналом

Роутер високої продуктивності, який 
поміститься в вашу долоню

Людям подобаються прості та елегантні речі, тому ми і створили роутер, який відповідає даній характеристиці.Акуратні лінії корпусу, дуже зручний у використанні, вам більше не знадобиться турбуватися про сигнал і швидкість передачі даних, разом з Mi роутером nano у вас завжди буде стабільний і надійний сигнал. Наші інженери виявили, що вони можуть використовувати високоточну технологію смартфонів SMT для роутера, таким чином, збільшуючи характеристики пристрою і значно зменшуючи розміри його компонентів і друкованої плати.

Використання новітньої двосторонньої друкованої плати робить розміри роутера ще менше. Таким чином, ми створили пристрій високої продуктивності, але при цьому роутер з легкістю 
поміститься в вашу долоню. Роутер оснащений двох діапазонною антеною РСВ, процесором високої продуктивності і Smart Mi Wifi системою. Ще більш досконалий зовні роутер, з ще більш потужними властивостями.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Xiaomi WiFi Router Nano Blue

Компактний роутер з потужним сигналом

Роутер високої продуктивності, який поміститься в вашу долоню

Людям подобаються прості та елегантні речі, тому ми і створили роутер, який відповідає даній характеристиці. Акуратні лінії корпусу, дуже зручний у використанні, вам більше не знадобиться турбуватися про сигнал і швидкість передачі даних, разом з Mi роутером nano у вас завжди буде стабільний і надійний сигнал. Наші інженери виявили, що вони можуть використовувати високоточну технологію смартфонів SMT для роутера, таким чином, збільшуючи характеристики пристрою і значно зменшуючи розміри його компонентів і друкованої плати.

Використання новітньої двосторонньої друкованої плати робить розміри роутера ще менше. Таким чином, ми створили пристрій високої продуктивності, але при цьому роутер з легкістю поміститься в вашу долоню. Роутер оснащений двох діапазонною антеною РСВ, процесором високої продуктивності і Smart Mi Wifi системою. Ще більш досконалий зовні роутер, з ще більш потужними властивостями.
300Мbps
Основна конфігурація 802.11n

РСВ антена

Потужний сигнал

Mi Wifi

Smart система

Крізь стіни

Мікрочіп посилення сигналу крізь стіни


РСВ антена
Широке покриття сигналу, захист від перешкод

Ключову роль в потужності і стабільності сигналу грає структура антени. На відміну від традиційних роутерів, в яких використовується металева антена, ми використовуємо спеціальну високоякісну РСВ антену. Точність структури антени на друкованій платі сягає 0.02мм, що перевищує показники звичайної металевої антени в 40раз. Використання конструкції балансування електричного струму, більш високий рівень завадостійкості, надійний захист сигналу Wifi сигналу від будь-яких перешкод. У результаті оптимізації пристрою, у вас буде більш стабільна високошвидкісна мережа Wifi.
0.02мм в 40 разів
Точність структури Перевищує показників металевої антени

WiFiLite1.png

Регулювання потужності сигналу в один клік

Мікрочіп посилення сигналу «крізь стіни»

Кожна несуча стіна вашої квартири робить Wifi сигнал більш слабким. Тому ми вибрали незалежну технологію CPU процесора для посилення сигналу, регулювання потужністю сигналу в один клік. Коли мобільний пристрій потрапляє в область покриття домашньої мережі, ви відразу можете регулювати потужність сигналу, таким чином, збільшуючи швидкість завантаження файлів. Більше ніяких проблем з переглядом відео.

Висока продуктивність

Одночасне підключення багатьох пристроїв і, як і раніше, стабільний і потужний сигнал

Ви перезавантажуєте роутер через виникнення збоїв або обривів сигналу? Причиною виникнення подібних проблем є одночасне підключення до роутера безлічі пристроїв. Тому ми оснастили наш Mi роутер процесором високої продуктивності MTK7628N і збільшили RAM з 8MB до 64MB, що перевищує показники звичайного роутера в 8 разів. Завдяки подібній оптимізації роутера, тепер ви не тільки можете користуватися зручними Smart функціями, але й виконувати безліч завдань одночасно. Стабільний сигнал навіть якщо ви одночасно завантажуєте файли на комп'ютері, дивіться онлайн фільм по телевізору і «сидите в мережі» в смартфоні.
64MB MTK7628N
більше в 8 разів процесор високої продуктивності
Mi Wifi Smart система роутера
В епоху Smart пристроїв, у вас повинен бути більш розумний і при цьому простий у використанні Smart роутер. Більше не потрібно використовувати комп'ютер для налаштування або перевірки стану роутера, тепер це можна зробити і через смартфон. Автоматична система інтернет безпеки надасть вам більш швидкий доступ до мережі. Ще більше практичних і корисних функцій, завдяки регулярному оновленню програмного забезпечення роутера.

Графічний інтерфейс

3 кроки, для того щоб підключитися до мережі

Як зробити так, щоб вся сім'я мала доступ до налаштувань роутера? Для початку, позбудьтеся від «192.168.1.1»! При першому використанні Mi роутера, вам необхідно підключити смартфон до Wifi роутеру, відкрити браузер телефону і відвідати будь-яку веб-сторінку. Завдяки графічному інтерфейсу, ви швидко зможете налаштувати роутер. Вам знадобиться всього 3 хвилини для доступу до Інтернет мережі.

%E2%80%8EMIUI7Ai.png

Поліпшення швидкості мережевого підключення Wifi в один клік

Сьогодні все більше і більше з'являються нові різні бездротові пристрої, які, при одночасному підключенні до мережі, уповільнюють швидкість інтернету. Яким же чином вирішити дану проблему? З нашим Mi роутером, ви можете оптимізувати швидкість мережі. При появі перешкод або гальмуванні інтернету, Mi роутер АРР автоматично надсилає повідомлення про стан мережі, в результаті, ви можете поліпшити швидкість передачі даних Wifi мережі в один клік.

Дистанційне керування домашньої мережі

Навіть перебуваючи в офісі, ви можете дистанційно перевіряти робочий стан роутера, а також дистанційно вимикати його або відключати від своєї мережі незнайомі пристрою. Завдяки функції Smart управління будинком, ви також можете дистанційно керувати роботою домашніх Smart електроприладів.

WiFiLite2.png

Широкосмугове прискорення в 10 разів

Для користувачів China Telecom і China Unicom, ми надаємо функцію широкосмугового прискорення. Користувачі China Unicom можуть скористатися 12 годинами безкоштовного прискорення широкосмугової мережі до 100мВ кожен місяць, і 10:00 безкоштовного прискорення широкосмугової мережі до 30мВ кожен місяць для користувачів China Telecom.

* Для прискорення широкосмугової мережі необхідна підтримка місцевого оператора.

Безпека мережі залежить від вашого роутера

Як правило, всі встановлюють антивіруси або інші програми захисту мережі на свої смартфони і комп'ютери, але захист мережі повинна починатися саме з роутера. Mi роутер Nano (молодіжне видання) оснащений вбудованою системою безпеки. Тому, при підключенні до вашої мережі сторонніх пристроїв, ви отримаєте повідомлення на ваш смартфон, після чого, в один клік, можете відключити їх від вашої мережі. Виявивши стороннього користувача, роутер блокує невідомий пристрій, таким чином, захищаючи вашу мережу. До того ж, ви можете більше не хвилюватися про ймовірності відвідування шахрайських, фішингових сайтів, оскільки роутер відразу ж блокує їх.

Шкідливі URL веб-сторінки

Автоматичне блокування Торячий, фішингових сайтів та вірусів. Створіть здорову інтернет середовище.

Захист мережі від посторенная підключення

У будь-який час і в будь-якому місці переглядайте через телефон або комп'ютер підключені пристрої до вашої мережі, обмежте доступ стороннім пристроям одним натисненням кнопки. Функція автоматичного перешкоджання підключення стороннього пристрою.

Захист від шахрайства

Співпраця з Tencent Security Center, щоденні оновлення чорного списку. У разі якщо ви відвідаєте шахрайський сайт, веб-сайт або інші сайти, які мають якусь шкоду, з метою убезпечити вас і вашу сім'ю, ви полікуєте повідомлення про це.

WiFi%20Lite%20%285i%29.png

Висококласні мобільні технології, зменшення розміру на 60%

У процесі проектування пристрою, у наших інженерів була заповітна мета: завдяки науково-технічному прогресу, зробити функції роутера ще більш потужними, а пристрій ще більш компактним. Ми використовували високоточну технологію смартфонів SMT для роутера і новітню двосторонню друковану плату, які збільшують характеристики пристрою, і значно зменшили розміри його компонентів. Приміром, компактний конденсатор поверхневого-монтажу вже став стандартним комплектующим смартфонів. Ми ж використовували його для заміни масивного традиційного конденсатора роутерів, товщина якого становить 10мм. 4-шаровий діелектрик друкованої плати, двостороння РВС антена, маленька друкована плата, роблять розмір пристрою менше на 60%. Маленькі розміри компонентів і їх близьке розташування до процесора, зменшують силу перешкод і роблять сигнал більш стабільним. Тому, вибираючи молодіжну версію Mi роутер Nano, ви отримуєте пристрій, що володіє зовнішньою естетикою в поєднанні з передовими електронними технологіями.

WiFiLite3.png

Мережевий порт Конденсатор поверхневого-монтажу
RAM 64 Мікросхема MTK 7628N
Технологія зварювання

Підвищений коефіцієнт ефективності друкованої плати, зменшена кількість шарів друкованої плати

Автоматизоване виробництво

Використання роботизованою зварювання та складання, використання більш високоточних компонентів пристрою

високоточні компоненти

Розмір компонентів приблизно складає 10% від розміру та ваги традиційних компонентів

Двостороння 4-шарова друкована плата

Двостороння конструкція друкованої плати, високоточне і більше раціональне розміщення основних компонентів

WiFiLite4.png

Неймовірне пристрій для стабільної мережі в гуртожитку, електропостачання через USB порт від зовнішніх акумуляторів

Портативний акумулятор 10000mAh - до 30 годин роботи роутера

У нашому Mi роутере Nano є одна інновація, яка нам всім дуже подобається: можливість використання мобільного Micro-USB для підзарядки пристрою. Ще більш прекрасним є те, що тепер у вас також є можливість використовувати зовнішні акумулятори для електропостачання роутера. Якщо у вашому гуртожитку відключили електрику, ви можете підключити портативну батарею до роутера і продовжувати користуватися інтернетом.

USB порт

30 годин

WiFiLite5.png

Правильний вибір користувачів смартфонів Мі

Поліпшення Wifi мережі смартфонів Мі. Наприклад, під час WiFi роумінгу, Мі смартфон набагато швидше може переключитися на більш якісний WiFi сигнал. Надалі, при спільній роботі Мi смартфона з роутером, з'явитися ще одна цікава функція! Приміром, до назви своєї Wifi мережі ви також зможете додати свою аватарку, і завдяки системі інтерфейсу Wifi, зможете покращувати сигнал мережі в один клік.

Не тільки для домашнього використання, але і для подорожей

Mi роутер Nano не тільки з легкістю поміщається у вашій долоні, але його також можна покласти в кишеню. Під час подорожі, підключіть мережний кабель готелю, в якому ви зупинилися, до роутера, адже таким чином, ви вирішите проблему слабкого і повільного сигналу Wifi. Використовуйте мобільний USB порт для підзарядки пристрою, просто підключіть зарядний пристрій вашого смартфона, і вам більше не знадобитися возити з собою додаткові адаптери живлення.

WiFiLite6.png

«У ногу з модою»

Неймовірна молодіжна версія Mi роутера Nano! Витончені лінії, естетичний зовнішній вигляд, тепер роутер став прикрасою вашого робочого місця. 6 модних кольорів на вибір, чистий білий, яскравий лимонно-жовтий, спокійний блакитний ... .Виберіте те, що вам найбільше до душі.

Підсилювач Wifi сигналу

Більш потужний сигнал і збільшення зони покриття в 2 рази

Ваша квартира дуже велика або вас турбує питання про перешкоди мережі? Ви можете використовувати підсилювач Wifi сигналу в поєднанні з роутером, після чого вам не знадобитися перемикати точки доступу мережі, адже зона покриття вашого сигналу збільшитися в 2 рази.

WiFiLite7.png

Модель: Xiaomi WiFi Nano
Бренд: Mi
Процесор: One Core Broadcom MT7620A
Пам`ять: ПЗУ - 16MB NOR Flash, ОЗУ - 64MB DDR2
Мережа: 2.4G WiFi 2 x 2 (300 Мбіт/с).
Радіоканал: 2.4GHz: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13
Модуляція: 11b:DSSS:DBPSK(1Мбіт/с),DQPSK(2Мбіт/с),
CCK(5.5/11Мбіт/с)
11g:OFDM:BPSK(6/9Мбіт/с),
QPSK(12/18Мбіт/с),16QAM(24/36Мбіт/с),
64QAM(48/54Мбіт/с)
11n:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM.
Чутливість приймача: 11Mbps: ≤ 90dBm-54 Mbps: ≤ 72dBm-,
HT20 MCS7: ≤ 69dBm-,
HT40 MCS7: ≤ 66dBm-,
WAN порт: 10/100Mбіт (Auto MDI / MDIX)
LAN порт: 10/100Mбіт (Auto MDI / MDIX)
Безпека: WPA-PSK / WPA2-PSK шифрування, контроль бездротового доступу (чорний список), SSID, бездротовий виявлення вторгнень, фонове управління контролю доступу
Стандарти протоколу: IEEE 802.11b/g/n,IEEE 802.3/3u
Робоча обстановка:

Робоча температура: 0-40 ℃

Робоча вологість: 10% - 90% відносної вологості (без конденсату)

температура зберігання: - 40 - 70 ℃

вологість при зберіганні: від 5% -90% відносної вологості (без конденсату)

Розміри: 95,32 x 91 x 19,2 мм
Вага: 100 г

Завантаження…