Маршрутизатор, роутер Xiaomi Mini Wifi Router Blue

Mi Router: Гігабітний WIFI роутер, вам обов'язково потрібен такий АС роутер

У 3 рази швидше! Підтримка новітнього стандарту 802.11ac, швидкість передачі даних 1167Mbps

Двочастотний Smart Mi маршрутизатор з двома антенами, одночасна підтримка двох діапазонів 2,4 ГГц / 5 ГГц, можна окремо налаштувати 2 WIFI. Підтримка новітнього стандарту 802.11ac. При частоті 5 ГГц, швидкість бездротового інтернету може досягати 867Mbps. Взаємосумісність двох частот, швидкість яких може досягати 1167Mbps, що в порівнянні зі звичайним роутером, швидше в 3 рази! Ви легко можете переглядати онлайн фільми високого дозволу і інші відео, грати в ігри і інші подібні програми з високими вимогами і великими обсягами.

Новини про цей товар:
Думка експерта
Экспресс-обзор роутеров Xiaomi Mi Wifi Router и Mini Wifi Router

Xiaomi Mini Wifi Router является одной из самых доступных моделей с поддержкой IEEE 802.11ac, пропускной способностью сети до 867 Мбит/сек и USB разъемом.

Xiaomi Mi Wi-Fi Router Mini Review: big bang in a small buck

Pros: Very robust and highly performant; Easy user interface; Exceptional wireless range on both 2.4GHz and 5GHz bands; Full-fledged home gateway capabilities like QoS, NAT, port forwarding, SPI firewall, etc.; Ability to attach USB peripherals and use as networked devices; Cheap pricing; Regular router firmware updates; OpenWRT support.

Відгуки користувачів
Антонина, 21.03.2018
Добрый день, когда он поступит в продажу? цена останется такой же?
Адміністрація MIOT.UA 21.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антонина, поставка данной модели в ближайшем времени не планируется.
Владимир, 22.04.2017
Подскажите usb поддерживает работу с модемом huawei E3372?
Всі відгуки

Двочастотний Smart Mi роутер, краще співвідношення ціни і якості

Гігабітний WIFI роутер, вам обов'язково потрібен такий АС роутер

У 3 рази швидше! Підтримка новітнього стандарту 802.11ac, швидкість передачі даних 1167Mbps

Двочастотний Smart Mi роутер з двома антенами, одночасна підтримка двох діапазонів 2,4 ГГц / 5 ГГц, можна окремо налаштувати 2 WIFI. Підтримка новітнього стандарту 802.11ac. При частоті 5 ГГц, швидкість бездротового інтернету може досягати 867Mbps. Взаємосумісність двох частот, швидкість яких може досягати 1167Mbps, що в порівнянні зі звичайним роутером, швидше в 3 рази! Ви легко можете переглядати онлайн фільми високої роздільної здатності і інші відео, грати в ігри і інші подібні програми з високими вимогами і великими обсягами.

* характеристика швидкості Mi WIFI роутера mini

Двочастотні антени АС 2 х 2, підтримка крізь стіни

Наявність двочастотних антен АС 2 х 2 в Smart роутері, володіє в два рази кращої швидкістю передачі даних, на відміну від 1х1 антен. Більш потужний і стабільний сигнал, що забезпечує сім'ю якісним сигналом мережі без будь-яких перешкод: високошвидкісне скачування файлів, перегляд HD фільмів і можливість безперешкодно грати в ігри.

Нові можливості

Перемикання в одну мить, зміна універсальної мережі

Зробіть так, щоб WIFI покривав кожен куточок вашого житла

Ваш роутер все ще не покриває все ваше житло? При використанні Mi роутера, вам більше не знадобитися установка мережевого кабелю або робити якісь спеціальні налаштування. Вам треба тільки, за допомогою одного натискання кнопки, переключити ретранслятор вашого основного роутера, посилити WIFI сигнал, і насолоджуватися широким бездротовим покриттям, адаптація роутерів різних марок.

Зробіть ваш будинок - будинком високих технологій

Mi роутер, розумний будинок

Швидке з'єднання, насолоджуйтеся Smart можливостями

Через широке безперервного поширення Smart девайсів для дому, вони поступово увійшли в наше життя. Зараз завдяки роутеру mini ви можете управляти роботою кондиціонера, телевізора і навіть електричним освітленням, а також встановити режим роботи пристроїв згідно вашим звичкам.

Все ще необхідна допомога фахівця для установки роутера?

Тепер, все що Вам треба, це тільки безпечне і легке використання ОС Mi WIFI роутера

Спеціальний додаток / віддалене управління / виправлення в один клік

Налаштування нового інтернет роутера в два кроки. Розроблена інтелектуальна система Mi WIFI на основі Open Wrt, графічна операція, дуже доступна і проста у використанні. Завдяки додатку мобільного телефону, ви можете в будь-який час, в будь-якому місці перевіряти роботу роутера, діагностувати її в один клік і виправляти неполадки.

Подвійний захист, ще більш безпечний роутер

Захист від сторонніх небажаних користувачів

Повідомлення про підключенні стороннього користувача, про підозріле підключення, тому відкривши мобільний додаток, ви відразу ж можете відключити від мережі «непроханого гостя».

Співпраця з Tencent Security Center, щоденне оновлення чорного списку, у випадку якщо ви відвідали фішинговий веб-сайт, шахрайський веб-сайт або при виникненні інших ризиків, ви отримаєте повідомлення, що забезпечує безпечний домашній інтернет.

Наявність USB порту. Підключіть жорсткий диск і створіть ваш домашній сервер

Відтворення збережених фотографій, відео на телефоні, ipad або Smart TV

Завдяки USB порту, ви можете підключити знімний вінчестер і тим самим зробити з роутера mini ваш маленький домашній сервер. Ви можете отримати доступ до фотографій, відео, музики та інших файлів через комп'ютер, телефон, та інші пристрої або відтворювати файли на ваших Smart пристроях.

Вишуканий дизайн, підійде під будь-який інтер'єр

Мінімалістична рівна форма, регульований кут антен

Простий прямий дизайн пристрою, прикрашений металевим візерунком CD, вишукана і акуратна техніка. Великий вибір інших кольорів, які не схожі на традиційні роутери. Куди б ви не поставили Mi роутер mini, він всюди буде виглядати чудово.

Тепер, все що Вам треба, це тільки безпечне і легке використання ОС Mi WIFI роутера

Smart роутер робить складні завдання дуже простими, графіка, щотижневі оновлення

Нові можливості

Перемикання в одну мить, зміна універсальної мережі

Зробіть так, щоб WIFI покривав кожен куточок вашого житла

Ваш роутер раніше не покривав все ваше житло? При використанні Mi роутера, вам більше не знадобитися установка мережевого кабелю або робити якісь спеціальні налаштування. Вам треба тільки, за допомогою одного натискання кнопки, переключити ретранслятор вашого основного роутера, посилити WIFI сигнал, і насолоджуватися широким бездротовим покриттям, адаптація роутерів різних марок.

Вперше наявність в роутері функції відправлення повідомлення

Тримайте завжди під контролем стан домашньої мережі

Якщо ви йдете, ви просто можете в будь-який час перевірити вашу домашню мережу інтернет за допомогою мобільного додатку, а також активувати або навпаки припинити роботу розумного будинку. У разі якщо виникла проблема, яку необхідно вирішити, наприклад, виникли проблеми мережі або обладнання для забезпечення безпеки сигналізує про небезпеку, ви отримаєте сповіщення.

Віддалене управління побутовою технікою

Завдяки домашньому центру управління Smart Mi роутера mini, ви можете управляти роботою кондиціонера, телевізора і навіть електричними лампочками, а також грунтуючись на ваших звичках, задавати відповідний режим роботи пристроїв. Навіть якщо ви не знаходитесь вдома, ви можете скористатися дистанційним управлінням електроприладів.

Підтримка модулів розширення, безперервне поліпшення ігор

Ви можете підключити вставний модуль, щоб встановити більш цікаві та практичні плагіни, які регулярно оновлюються. Ви навіть можете записати свої власні плагіни! Можливо, у вас є якісь цікаві ідеї, зв'яжіться з нами і ми разом створимо ще більш функціональний пристрій.

Подвійний захист, ще більш безпечний роутер

Захист від сторонніх небажаних користувачів

Повідомлення про підключення стороннього користувача, про підозріле підключення, тому відкривши мобільний додаток, ви відразу ж можете відключити від мережі «непроханого гостя».

Співпраця з Tencent Security Center, щоденне оновлення чорного списку, у випадку якщо ви відвідали фішинговий веб-сайт, шахрайський веб-сайт або при виникненні інших ризиків, ви отримаєте повідомлення, що забезпечує безпечний домашній інтернет.

Поліпшення в один клік, зробіть повільний інтернет швидше

Інтернет може сповільнюватися, найчастіше зміни сигналу або погіршення швидкості інтернету виникає через перевантаження мережі. Mi роутер може автоматично перевіряти сигнал і наявність або відсутність будь-яких перешкод, а потім, в одне натискання кнопки, переключитися на більш стабільний сигнал, обходячи перешкоди стороною і уникаючи перевантаження сигналу.

Щотижневі оновлення, ще більше оригінальних нових версій

Щотижневі оновлення операційної системи Mi Wifi, щотижневе оновлення демо версій, 46 тижнів багаторазова модернізація, постійне поліпшення утилітарних функцій. Оригінальна Dual система, забезпечує вас ще більш безпечними оновленнями і навіть при раптовому перериванні процесу оновлення додатків, ви можете користуватися ними в нормальному режимі.

Чим далі, тим все більше мобільних пристроїв

Вам необхідна фотографія або відео, збережені на домашньому сервері

У будь-який час в будь-якому місці у вас є доступ до збережених на знімному жорсткому диску фотографіям, фільмам і файлів, можливість скачати їх без всяких проблем

Після підключення USB накопичувача, ви можете створити домашню мережу для обміну необхідною інформацією, включаючи відео, фотографії або документи. Mi роутер mini дозволяє зробити управління медіа-файлами неймовірно простим. Тепер ви можете в будь-який час в будь-якому місці відкрити і переглянути всі необхідні домашні файли з комп'ютера, телевізора, Mi Box, мобільного телефону, планшета і інших пристроїв.

Ще більш класний спосіб дивитися фотографії або фільми

Доступ в будь-який час за допомогою будь-якого пристрою

Тепер ви з легкістю можете використовувати будь-який пристрій у себе вдома для перегляду фільмів або фотографій з підключеного до Mi роутеру зовнішнього жорсткого диска. Автоматичні Smart функції допоможуть вам створити зменшене зображення завантаженого анонсу фільму або його назви, щоб вам було зручно шукати і дивитися улюблений фільм. Тепер ви можете завжди і скрізь поділитися приємними спогадами, відображеними на фотографіях і відео.

* Ви не можете використовувати зовнішній накопичувач в якості реле

Для любителів музики

Використовуйте Mi роутер для зберігання музичних треків і діліться своїм музичним архівом. Використовуйте телефон, телевізор, Mi Box та інші пристрої для того, щоб в будь-який час і будь-якому місці, ви могли додати або витягти необхідні треки з вашого жорсткого диска, підключеного до Mi роутеру. Куди б ви не пішли, завжди тримайте при собі тисячі музичних файлів. Ви також можете використовувати мережеве аудіо обладнання, щоб насолоджуватися оригінальної якісною музикою.

Налаштування в один клік і ваш телефон автоматично створює резервні копії файлів

Автоматичне резервне копіювання завдяки користувальницьким налаштуванням мережі, допоможе зробити так, що ви більше не будете турбуватися про відсутність, нестачі пам'яті або втрати даних. Автоматичне швидке копіювання даних і фотографій з телефону на роутер.

* Одночасна підтримка Android і iPhone

Качайте фільми, використовуючи тільки роутер

Функція дистанційного керування

Як тільки ви побачили новий фільм на Доубань "(китайська соціальна мережа), негайно, використовуючи мобільний додаток віддаленого управління роутером, скачуйте його. Як тільки ви прийдете додому, можете приступати до перегляду новинки. Щомісяця отримуй 10 швидкісних безкоштовних завантажень, завантажуй фільми ще частіше і швидше.

Зробіть ваш будинок - будинком високих технологій

Mi роутер, розумний будинок

Зробіть ваш будинок центром розваг

Зараз завдяки роутеру mini, ваш побут більше не буде колишнім. Ви можете управляти роботою кондиціонера, телевізора і навіть електричним освітленням, а також встановити режим роботи пристроїв згідно вашим звичкам.

Режим підйому

Mi роутер - Smart будинок

Режим підйому, зробіть так, щоб сонце кожен день вставало разом з вами

Рано вранці, поки ви ще міцно спите, Mi роутер розбудить вашу побутову техніку. Коли ви відкриєте очі, вас будуть огортати приємні промені світла, відповідна музика, кімнатна температура і навіть сніданок буде готовий.

Режим від'їзду

Mi роутер - Smart будинок

Режим від'їзду, вся обстановка вашого будинку в мобільному телефоні

Ви йдете з дому, а непотрібні пристрої автоматично відключаються від подачі живлення, активізується пристрій безпеки. Навіть перебуваючи в офісі, ви віддалено можете контролювати обстановку вашого будинку, візуальний контроль електроприладів.

Режим повернення додому

Mi роутер - Smart будинок

Режим повернення додому, тепле і приємне освітлення

Перш ніж повертатися додому, одним натисканням кнопки, включіть мікрохвильову піч, бойлер (із заздалегідь виставленими автоматичними налаштуваннями), кондиціонер, для того щоб відрегулювати кімнатну температуру. Ви переступите поріг вашого будинку, а Mi роутер вже включив для вас приємне освітлення, вашу улюблену музику. Ласкаво просимо додому!

Додаткові компоненти для розумного будинку

Ідеальне поєднання з Mi роутером

Кілька простих кроків до того, щоб зробити ваш будинок розумним: smart камера, smart розетка, smart лампочки, а також Mi пульт дистанційного керування. Все це ідеально поєднується з Mi роутером, і це тільки початок.

Швидке з'єднання зі Smart будинком

Розпрощайтеся з тривалим перемиканням і установкою. Одне натискання кнопки і всі домашні розумні пристрої підключатися до роутера.

Модель: Xiaomi Mi Wi-Fi mini
Бренд: Mi
Тип: Wi-Fi точка доступу
Процесор: One Core Broadcom MT7620A
Память: 128Мб DDR3
Мережа: Двохдіапазонний 802.11AC 2.4 і 5 GHz, Одна антена -2.4ГГц, Друга антена - 5ГГц
Макс. швидкість бездротового з'єднання: 1167 Мбіт/с
Захист інформації: WEP, WPA, WPA2
USB: USB 2.0
WAN порт: 10/100Mбіт (Auto MDI / MDIX)
LAN порт: 10/100Mбіт (Auto MDI / MDIX)
Розширені функції: Файловый сервер
Маршрутизатор: +
SPI: +
DHCP- сервер: +
Можливість підключення LTE-модему: +
Флэш-пам'ять: +
Розміри: 149x30x138 мм
Вага: 253 г

Завантаження…

Відгуки користувачів
Антонина, 21.03.2018
Добрый день, когда он поступит в продажу? цена останется такой же?
Адміністрація MIOT.UA 21.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антонина, поставка данной модели в ближайшем времени не планируется.
Владимир, 22.04.2017
Подскажите usb поддерживает работу с модемом huawei E3372?
Администрация Xiaomi.ua, 23.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Владимир, нет.
Бараблин Максим , 01.03.2017
Добрый день. Хочу узнать когда будет он в продаже и будет ли у него европейская вилка. Спасибо за внимание!!
Администрация Xiaomi.ua, 02.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, есть в наличии данный "роутер" в белом цвете: https://www.xiaomi.ua/mi-wifi/xiaomi-mini-wifi-router-white/ В разных цветовых вариантах, данное устройство, в ближайшем времени не ожидается.
Адміністрація Mi.UA, 28.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, да можно, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Дмитрий, 28.09.2016
а данный роутер возможно настроить как wifi репитер другого роутера дома? да, я знаю, что есть в продаже Підсилювач, репитер Wifi сигналу Mi WiFi Amplifier, но меня интересует именно этот вариант
Додати коментар