Розумний годинник Xiaomi Amazfit Neo Smart Watch Red

  • Червоний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Стильний класичний дизайн

Amazfit Neo — це годинник з класичним дизайном в стилі ретро, ​​оснащений багатьма сучасних інтелектуальних функцій і тривалим часом автономної роботи.

Оскільки це спортивно-туристичний годинник, орієнтований на активних користувачів, Amazfit Neo має досить компактну конструкцію з легкою вагою всього 32 г, тому вони не зроблять великого тиску на зап'ясті користувача.

1.2-дюймовий дисплей з підсвічуванням

Розумний годинник має прямокутний корпус з 1.2-дюймовим дисплеєм STN.

Постійно включений екран дозволяє користувачам легко переглядати параметри на сонці, забезпечуючи оптимальну економію енергії.

Крім того, годинник оснащений підсвічуванням, підтримуючи відображення в умовах низької освітленості, користувачам просто потрібно підняти зап'ясті, щоб активувати цю функцію.

Екран Amazfit Neo також має 4 кнопки управління, розташовані з двох сторін, допомагаючи користувачам переміщатися і управляти годинником, навіть коли не зовсім зручно використовувати сенсорне введення.

Контроль пульсу

Розумний годинник Amazfit Neo оснащений датчиком BioTracker PPG, який безперервно відстежує частоту серцевих скорочень протягом 24 годин і попереджає користувача про будь-які відхилення в частоті серцевих скорочень.

Крім того, розумний годинник підтримує 3 режими спортивних тренувань, включаючи біг, ходьбу та їзду на велосипеді.

Система оцінки стану здоров'я

На додаток до відстеження спортивних вправ, підрахунку кроків і калорій, годинник також включає систему оцінки стану здоров'я PAI, яка допомагає користувачам легко відстежувати та розуміти стан свого здоров'я.

Моніторинг сну

Розумний годинник Amazfit Neo також підтримує функцію моніторингу сну користувача.

Зокрема, після синхронізації з додатком ви можете переглянути етапи і якість сну, щоб дізнатися більше про свій режим сну.

Крім того, завдяки функції інтелектуального розпізнавання, цей розумний годинник може управляти і відстежувати як спорадичний сон протягом дня, так і швидкий сон (швидкий рух очей) вночі, щоб користувачі могли максимально поліпшити якість свого сну.

Додаткові функції

Крім того, годинник Amazfit Neo також підтримують синхронізацію з текстовими повідомленнями, електронними листами та повідомленнями деяких популярних додатків для смартфонів, тому ви не пропустите будь-які важливі повідомлення або дзвінки.

Стандарт водонепроникності

Розумний годинник Amazfit Neo має вологостійкий корпус, що дозволить плавати вам у прісній воді та приймати душ не знімаючи годинник.

До 28 днів роботи без підзарядки

Крім того, розумний годинник обладнаний акумулятором ємністю 160 мАг, який може забезпечити до 28 днів використання після кожної повної зарядки*.

* При використанні BioTracker PPG, тривалість роботи годинника істотно скорочується.

Також годинник підтримує з'єднання Bluetooth 5.0 і синхронізуються з додатком Zepp Smart, сумісним з більшістю пристроїв Android, iOS.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний годинник
Бренд: AMAZFIT
Екран: 1.2-дюймовий чорно-білий дисплей STN
Кнопки: 4 (SELECT/BACK/UP/DOWN)
Матеріал ремінця: Поліуретановий каучук
Довжина ремінця: 12 + 8.6 см
Ширина ремінця: 20 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Можливості підключення: Bluetooth 5.0 BLE
Ємність акумулятора: 160 мАг, літій-полімерний акумулятор (мінімальне значення)
Тривалість зарядки: 2.5 години
Тривалість роботи від батареї: До 28 днів (при використанні BioTracker PPG тривалість роботи годинника істотно скорочується)
Датчики: Датчик прискорення, оптичний датчик серцевого ритму PPG з біотрекінгом BioTracker
Клас водонепроникності: 5 ATM
Підтримка пристроїв: Android 5.0 або iOS 10.0 або більш пізньої версії
Додаток: Zepp
Розмір: 40.3 x 41 x 11.7 мм
Вага: ~ 32 г
Комплектація: Годинник (включаючи ремінець), зарядна база, керівництво користувача
Колір: Червоний