Лонгслів Xiaomi Runmi 90 points long sleeve Blue S

  • Синій
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Runmi 90GOFUN - лонгслів, який є продовженням лінійки спортивних футболок компанії 90GOFUN. Лонгслів має довгі рукава, а для його виготовлення використано жакардову тканину з особливим плетінням ниток. В результаті тканина щільно прилягає до тіла, під час носіння не розтягується, а після прання не осідає.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Лонгслів Runmi 90 points long sleeve Dark Grey S

Runmi 90GOFUN - лонгслів, який є продовженням лінійки спортивних футболок компанії 90GOFUN. Лонгслів має довгі рукава, а для його виготовлення використано жакардову тканину з особливим плетінням ниток. В результаті тканина щільно прилягає до тіла, під час носіння не розтягується, а після прання не осідає.

Runmi 90GOFUN long sleeve Blue

На спині і грудях - місцях з найбільш інтенсивним потовиділенням - застосовується м'який жакардовий матеріал, який відрізняється міцністю і зносостійкістю за рахунок особливих ниток, які не ламаються при механічних впливах. Матеріал має своєрідну стільниковою структуру, яка допомагає відводити піт від поверхні шкіри.

Runmi 90GOFUN long sleeve gray

Вставка з жаккардової тканини значно прискорює процес висихання поту, не перешкоджаючи хорошій вентиляції повітря.

Runmi 90GOFUN long sleeve

Примітно те, що тканина не боїться високої температури і вологи, зберігаючи чудовий зовнішній вигляд навіть після 50 прань.

Футболка Runmi 90 points T-shirt Man тканина

Зручною особливістю лонгсліву є спеціальна лямка, яка вшита на внутрішній стороні коміра. Через неї можна пропустити кабель гарнітури (навушників) щоб уникнути випадання навушників з вух.

Футболка Runmi 90 points T-shirt Man елементи футболки

Лінійка футболок Runmi 90 points виготовляються в двох кольорах (темно-сірому і синьому), до того ж Ви зможете підібрати футболку для себе, оскільки дана модель доступна в 5 розмірах: S, M, L, XL, XXL.

Футболка Runmi 90 points T-shirt Man разом з різними девайсами

Runmi 90GOFUN long sleeve size

Runmi 90GOFUN long sleeve size

Тип: лонгслів
Бренд: Runmi
Модель: Чоловіча
Матеріал тканини: 73% бавовна, 27% антимікробні волокна
Матеріал вставок: Жаккард
Розмір: S
Колір: Синій