Самобалансуючий скутер Xiaomi Ninebot mini Pro White

 • Білий
 • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Ninebot mini Pro - прекрасне продовження покоління Ninebot, з яким Ви зможете отримати справді вражаючий досвід водіння незалежно від дорожнього покриття та погоди за вікном. Насолоджуйтесь прогулянкою на природі разом з новим поколінням Ninebot, який об'єднав в собі швидкість, надійність та цілий комплекс технологічних нововведень.

Немає нічого складного для освоєння Ninebot mini Pro. В середньому Вам знадобиться всього 180 секунд, щоб навчитися управляти даними скутером. Маса датчиків тиску, які сканують положення вашого тіла зі швидкістю до 200 разів на секунду, допоможуть Вам тримати рівновагу. Ультрасучасна важільна система рульового управління колінами під назвою Leansteer®, дозволить здійснювати повороти скутера без участі рук, що забезпечить більш надійне і просте управління скутером. Від новачка до професіонала їзди на самобалансуючому скутері mini Pro знадобляться лічені хвилини. Тренуй свої навички!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ninebot mini Pro White

Швидкість і надійність нового покоління Ninebot

Ninebot mini Pro - прекрасне продовження покоління Ninebot, з яким Ви зможете отримати справді вражаючий досвід водіння незалежно від дорожнього покриття та погоди за вікном.

Насолоджуйтесь прогулянкою на природі разом з новим поколінням Ninebot, який об'єднав в собі швидкість, надійність та цілий комплекс технологічних нововведень. Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro назвати так не навмання, він здатний в автоматичному режимі підтримувати баланс, тому тримати рівновагу на даному транспортному засобі дуже легко. Всього кілька хвилин і зіллєтеся з Ninebot в одне ціле.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro в 2-х кольорах

Щоб почати рух вперед або назад - Вам необхідно злегка нахилити корпус в сторону руху. Сучасні технологічні алгоритми, які закладені в «розумну» складову Ninebot, в сукупності з новаторськими процесорами та сучасними датчиками, допоможуть Вам легко переміщатися по різній місцевості та дорожньому покриттю на відстань до 30 км.

 • Вам буде потрібно всього 3 хвилини і Ви освоїте основні навички управління самобалансуючим скутером Ninebot.
 • Завдяки самобалансуючому скутеру mini Pro швидкість переміщення буде значно швидше ніж при ходьбі або навіть бігу.
 • Максимальний кут нахилу, який здатний подолати скутер - 15˚.
 • Долайте відстань до 30 км на одному заряді акумулятора
 • Зі світлодіодним освітленням, Ви зможете переміщатися на mini Pro при сутінках або в темний час доби.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro молоді люди катаються на гіроскутере

Надміцна рама

Максимально міцна і в той же час досить легка та компактна конструкція скутера, була розроблена і реалізована інженерами Ninebot, які виконали раму скутера з дуже міцного магнієвого сплаву. При вазі рами 600 грам, вона витримує значно більші статичні навантаження - до 100 кг. Сплав магнію має низьку щільність, що дозволяє значно знизити вагу конструкції і самого виробу, крім того він дуже пластичний, забезпечує більш високий рівень поглинання вібрації, а також розсіювання тепла, якщо брати в порівняння алюмінієвим сплавом. Антикорозійне покриття, яким покрита поверхня рами скутера, успішно пройшло тест на зрошення сіллю.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro конструкція

Регулювання рульової стійки

Для забезпечення максимальної зручності при їзді на гіроскутері Ninebot нового покоління, розробники врахували переваги людей різних вікових категорій та відповідно до цього, постаралися довести кожну деталь mini Pro практично до ідеалу. Для того, щоб відрегулювати висоту рульової стійки, Вам просто необхідно повернути кнопку, яка відповідає за регулювання висоти проти годинникової стрілки і після цього підняти рульову стійку (діапазон регулювання висоти варіюється від 61,1 см до 86,6 см). Останнім кроком, який Вам необхідно виконати - повернути за годинниковою стрілкою до упору гвинт, що відповідає за регулювання висоти.

Якщо Ви хочете перемістити скутер mini Pro в місцях, які не призначені для переміщення по ним транспорту, ви можете застосувати спеціальний висувний важіль, в момент його переміщення функціонує автоматична система балансування, тому вам достатньо просто везти за собою скутер без особливих труднощів, немов дорожню валізу.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro рульова стійка

Ще швидше!

Вражаюче, що mini Pro, при вазі всього ~ 13.4 кг має два двигуна з переднім привідом, сукупна вихідна потужність яких становить 800 Вт, а миттєва потужність може перевищувати показник Потужність 2000 Вт, завдяки яким даний скутер максимальний крутний момент якого становить 70 нанометрів, здатний розігнатися до швидкості 18 км/год. Крім того, завдяки функції динамічного балансування, Ви легко зможете подолати як невеликий підйом, так і досить крутий схил з кутом до 15˚.

До 30 км без підзарядки!

Забезпечити таку значну потужність скутера вдалося завдяки застосуванню сучасних 18650 літієвих батарей. Це непросто акумулятори, вони обладнані мікросхемою, яка стежить за станом складових елементів батареї. Система управління батареями або як зазвичай вказують у вигляді абревіатури - BMS, за допомогою програми на смартфоні повідомляє Вас про стан акумулятора.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro диски

Розумний дизайн і ергономіка

Накладки на педалях mini Pro мають досить зручну конструкцію, забезпечуючи високий запас для того, щоб Ви могли комфортно розмістити ступні ніг - навіть поставивши їх разом. Обидві складові конструкції накладки захищають ваші ноги від можливого прослизання під час руху на скутері. Для максимальної зручності управління, верхня частина поворотного важеля оснащена дуже м'якою та досить гнучкою вставкою з поліуретану.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro на тлі Ейфелевої вежі

Легка пристосованість до дорожнього покриття

Крім рівних і досить зручних для їзди дорогах, доводиться переміщатися і по так званому бездоріжжю. По схилах і бездоріжжю вводити Ninebot mini Pro досить непросто, саме тому інженери Ninebot, розробили та впровадили так званий алгоритм динамічної потужності, який дозволяє самобалансуючому скутеру в автоматичному режимі оцінювати дорожні умови, а також підйом або спуск і автоматично підбирає необхідну потужність на основі обчислених показників.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro мокра дорога та гравій

Якщо під час прогулянки на скутері Ninebot попадається перешкода, нерівність, двигун в автоматичному режимі збільшує потужність в сукупності з підвищенням рівня стійкості скутера, що дозволить вам переміщатися досить плавно на різних дорожніх покриттях. Шасі заввишки в 9 см спільно зі спеціальним демпфірованним майданчиком, на якій стоять ваші ноги - дозволять помітно знизити рівень вібрації скутера, а клас захисту Ip54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4), надійно захистять і сам транспортний засіб.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro підйом і лежачий поліцейський

Переміщайтеся вільно в наступних дорожніх / погодних умовах:

 • Плитка.
 • Гравій.
 • Незначні перешкоди (ямки або тріщини на дорогах).
 • Мокра і дощова погода
 • Підйом з кутом нахилу до 15˚.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro плитка

Інтелектуальний навчальний алгоритм

Ninebot & Segway протягом 10 років працювали над системою поліпшення алгоритму, який допомагає як освоїти так і поліпшити навички їзди на самобалансуючому скутері його власнику.

Даний алгоритм зчитує, аналізує та контролює всі необхідні дані під час Вашої їзди на скутері, а також в автоматичному режимі вносить необхідні корективи в параметри управління, за допомогою інтегрованих в найнбот датчиків швидкості руху, температури (нагрівання), ваги, жестів, електричного струму. Це дуже важливий момент, оскільки безпека, надійність і зручність управління - основні показники транспортного засобу.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro інтелектуальний навчальний алгоритм графік

Райдужне підсвічування заради Вашої безпеки!

Щоб Ви могли вільно та безпечно переміщатися на малоосвітлених ділянках дороги, а також у вечірній або нічний час, інженери Ninebot оснастили скутер mini Pro спереду - ліхтарями, ззаду - світлодіодним індукційним підсвічуванням. Ліхтарі, які розміщені спереду скутера призначені для освітлення дороги в бік напрямку руху, крім того Ви, при необхідності, можете відрегулювати яскравість підсвічування до 5 метрів.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro підсвічування спереду та ззаду скутера

Світлодіодне підсвічування, яка розміщена позаду скутера, за замовчуванням, налаштоване таким чином: коли Ви на Ninebot рухаєтесь вперед - світлодіоди горять синім кольором, назад - червоним, коли ви повертаєте - жовтим. Після того як ви синхронізуєте самобалансуючий скутер з вашим смартфоном, Ви зможете підібрати для задніх ліхтарів будь-який з 16 млн. кольорів, який вам найбільш сподобається. Інтегрована система підсвічування скутера розроблена не тільки для безпеки користувача, але і для того, щоб максимально виділити неймовірно стильний дизайн двоколісного пристрою.

 • Підсвічування спереду скутера.
 • Ходові вогні.
 • Покажчики повороту та стоп сигнали.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro стоп сигнали

Керуй скутером зі смартфона!

Ще однією «фішкою» Ninebot mini Pro, яка відрізняє її від багатьох інших самобалансуючих скутерів на ринку, є інтегрована в пристрій «розумна функція» яка за допомогою Bluetooth з'єднання - дозволяє управляти скутером зі смартфона. Наприклад, Ви хочете відвезти певні речі своїм знайомим, друзям або виконати так званий танець робота, за допомогою програми на мобільному пристрої ви можете легко налаштувати поворот mini Pro навколо своєї осі або підібрати швидкість руху скутера.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro управління зі смартфоном

Мобільний помічник

Ninebot mini Pro синхронізується зі смартфоном по Bluetooth, саме ваш смартфон є «ключем» для скутера. Якщо хтось спробує взяти скутер, то автоматично спрацюють датчики удару, які в той же момент через додаток на смартфоні відправить вам звукове сповіщення, сигнал тривоги. Крім того, ваш смартфон може працювати і як ПДУ панелі приладів скутера, яка показує поточну швидкість mini Pro.

У разі виникнення несправності зі скутером, завдяки функції діагностики, Ви будете повідомлені про це, а також, Вам будуть запропоновані варіанти вирішення виниклої проблеми зі скутером. Також, через додаток на смартфоні, Ви можете запрограмувати такі параметри: Встановлення обмеження швидкості, оновлення ПЗ.

 • Захист від угону.
 • Панель приладів.
 • Діагностика сігвея.
 • Основні налаштування користувача.
 • Оновлення ПЗ.
 • Навчальний режим.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro демонстрація режимів мобільного додатка

Налаштування безпеки

Більш ніж шістнадцятирічний досвід в технологіях, які стосуються безпеки та більш ніж 400 патентів, якими володіють компанії Ninebot і Segway, дозволили їм розробити самобалансуючй скутер нового покоління з високим рівнем безпеки. Понад п'ятдесят тестувань, серед яких різні тести на міцність при ударах, а також перевірки надійності - пройшов гіроскутер нового покоління mini Pro. Незважаючи на високі показники результатів тестування і безпеку mini Pro, не варто їздити на ньому по автострадах або поруч з пішоходами, щоб уникнути падінь і травм.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro налаштування безпеки

Легко вміщається в багажник авто

Основними матеріалами, які застосовувалися при розробці скутера нового покоління mini Pro, стали: вуглецеве волокно та алюмінієві сплави з магнієм (дані матеріали застосовуються також в спейс шаттлах). Ці матеріали були обрані саме тому, що їх характерними рисами є неймовірно міцна структура та достатньо легку вагу (~ 13.4 кг). Завдяки малій вазі та компактності, Ви зможете взяти його з собою в подорож, просто поклавши його в багажник авто та по-справжньому насолодитися відпочинком, - катаючись на цьому дивовижному скутері.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro в багажнику авто

Алюмінієво-магнієві диски

Як шини так і диски будь-якого транспортного засобу, повинні перш за все забезпечувати безпеку та надійність, а також відповідати стандартам якості. При проектуванні Ninebot, інженери віддали перевагу протиковзним вакуумним шинам (10.5-дюймів) з литими дисками, в результаті чого отримали високий рівень прохідності та чудові амортизуючі дані сігвея. Варто виділити, що малюнок протектори шин, забезпечив значний рівень як плавності так і стабільності ходу прогресивного гіроскутера.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro колеса та диски

180 секунд на освоєння!

Немає нічого складного для освоєння Ninebot mini Pro. В середньому Вам знадобиться всього 180 секунд, щоб навчитися управляти даними скутером. Маса датчиків тиску, які сканують положення вашого тіла зі швидкістю до 200 разів на секунду, допоможуть Вам тримати рівновагу. Ультрасучасна важільна система рульового управління колінами під назвою Leansteer®, дозволить здійснювати повороти скутера без участі рук, що забезпечить більш надійне та просте управління скутером. Від новачка до професіонала їзди на самобалансуючому скутері mini Pro знадобляться лічені хвилини. Тренуй свої навички!

Безпека понад усе!

Коли Ви катаєтесь на самобалансуючому скутері Ninebot mini Pro, для забезпечення високого рівня безпеки, рекомендуємо використовувати спеціально розроблений захистний комплект Ninebot Protective Kit: захист на коліна та лікті, а також шолом - для захисту голови. Всі елементи захисту пройшли тестування з безпеки.

* Не рекомендується кататися на гіроскутере поблизу з пішоходами, транспортними засобами та на автострадах.

Самобалансуючий скутер Ninebot mini Pro на даху будівлі

Тип: Самобалансуючий скутер
Бренд: Ninebot
Модель: Ninebot mini Pro
Довжина × ширина (мм): 260 × 552
Висота корпуса①(мм): 630 ~ 955 (①висота від землі до самої верхньої точки рульової стійки)
Діапазон навантаження (кг): 40 ~ 100
Порожня вага (кг): Близько 13.4
Рекомендований вік (років): 16-50
Рекомендований зріст (см): 130-200
Максимальна швидкість (км/г): Близько 18
Максимальна відстань, яку проходить скутер на одному заряді аккумулятора②(км): Близько 30 (② Максимальна відстань, що може здолати за умов: при повній потужності, 70 кг навантаження, температура навколишнього середовища 25 ℃, до 15 км / год середня швидкість, виміряна на рівній дорозі)
Максимально кут підйому на скутері: Близько 15°
Режим новачка: Перед автоматичним випуском необхідно проїхати 1 км, після чого ви можете використовувати додаток APP для повторного входу в режим новачків
Ландшафт: Плитка, гравій, незначні перешкоди (ямки або тріщини на дорогах), мокра земля, схил з кутом нахилу до 15˚
Робоча температура (℃): - 10 ~ +40
Температура зберігання (℃): - 20 ~ +50
Допустима температура зарядки (°C): 0~40
Ступінь захисту оболонки: IP54 (ступінь захисту від пилу - 5, ступінь захисту від води - 4)
Номінальна напруга (В): 54.3
Максимальна напруга заряду (В): 63
Номінальна потужність (Вт · год) 310
Інтелектуальний BMS: Підвищена напруга / низька напруга / коротке замикання / захист від перегріву, автоматичний сплячий режим / пробудження, виявлення стану батареї через APP
Максимальна потужність безперервного разряду③ (Вт): 1000 (③ для повної потужності, 25 ℃ при типовому значенні, максимальна стійка вихідна потужність з потужністю і температурою зменшується. Типові умови, такі як: коли інші 10% від максимальної вихідної потужності до 80%, коли температура становить 0 ℃ при максимальній вихідної потужності до 70%)
Номінальна потужність (Вт): 400 × 2
Максимальна потужність (Вт): 800 × 2
Сертифікація транспортних засобів: SRRC, China RoHS
Вхідна напруга (В): 100-240
Вихідна напруга (В): Близько 63
Номінальна потужність (Вт): 120
Сертифікація продукції: CCC,CE,FCC,PSE,KC,SAA
Час зарядки (Г): Приблизно 3.5
Розумне управління зі смартфона: Є
Мобільний додаток: Панель приладів, автоматична діагностика несправностей, дистанційний привід, оновлення прошивки, персональні налаштування
Шини: 10.5 дюймові протиковзні вакуумні шини
Навколишній світ / світлодіодні фари: Авто-зондування, задній LED ліхтар / поворот, індикатор Bluetooth, індикатор батареї
Примітка: Дані та параметри можуть відрізнятися в залежності від моделі. Можливі зміни без попереднього повідомлення.
Колір: Білий

Завантаження…