Складаний електровелосипед Xiaomi HIMO TRANSFORMERS Grey

Тематичний електровелосипед з крутим дизайном

Електричний велосипед поставляється в трьох кольорах: жовтому, синьому та сірому. Велосипед прикрашений логотипом Transformers, який став одним з центральних елементів дизайну і натякає на те, що транспортний засіб готовий в будь-який час трансформуватися в Оптимуса Прайма, Бамблбі або Мегатрона.

Складна конструкція

Велосипед має складну конструкцію. Його розмір в складеному вигляді складає всього 455 х 230 мм, що істотно полегшує його перенесення та зберігання.

ЖК-дисплей, світлодіодні фари, електронна гальмівна система

Кермо оснащене панеллю приладів з ЖК-дисплеєм, що відображає швидкість, і рівень заряду акумулятора в режимі реального часу. Передня частина велосипеда оснащена світлодіодними фарами з високим рівнем яскравості, що створює додаткову зручність та безпеку для поїздок у вечірній час.

У велосипеді використовується електронна гальмівна система і високоеластичне та зносостійке поліуретанове сидіння, яке забезпечує користувачам більш комфортний процес переміщення.

Розганяється до 18 км/год

Тематичний складаний велосипед HIMO Transformers використовує безщітковий двигун постійного струму з номінальною потужністю 180 Вт. HIMO TRANSFORMERS здатний розганятися до 18 км/год, при цьому максимальна вага користувача не повинна перевищувати 75 кг.

До 30 км без підзарядки

На повністю зарядженому акумуляторі велосипед здатний подолати дистанцію в 30 км. Щоб зарядити літій-іонний акумулятор потужністю 36 В-7.5 Ач до 100%, знадобиться від 4 до 6 годин часу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складаний електровелосипед
Бренд: HIMO
Максимальна розрахункова швидкість: ≤ 18 км/год
Пробіг: < 30 км
Максимальний кут підйому: < 5°
Максимальне навантаження: 75 кг
Тип мотора: Безщітковий двигун
Номінальна потужність: 180 Вт
Максимальна швидкість обертання: 550 об/хв
Номінальна напруга: 36 В
Вихідний струм: 1.5 А
Тривалість зарядки: 4-6 год
Тип батареї: Літій-іонний акумулятор
Ємність: 7.5 Аг
Номінальна напруга: 36 В
Вага: 14.5 кг
Колір: Сірий
Розмір: