Універсальна батарея Xiaomi Baseus Bipow Digital Display Power bank 30000 mAh 20W White (PPDML-N02)

  • Білий
  • 30 000
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Зовнішній акумулятор із цифровим дисплеєм

Банк живлення великої ємності PPDML-N02 — це те, що ви завжди повинні тримати під рукою. Це особливо важливо, якщо ви використовуєте багато електронних пристроїв одночасно і хочете мати постійний доступ до енергії без ризику розрядження батареї в найнесподіваніший момент.

Вбудований світлодіодний екран спрощує управління виробом. Павербанк Baseus стане в нагоді в поїздках, в офісі, вдома та в будь-якому іншому місці, де потрібно швидко і безпечно зарядити обладнання, наприклад, смартфон, планшет, цифрову камеру або навушники. Наявність кількох портів та ємність 30 000 мАг робить цей пристрій універсальним.

Велика ємність та зручна форма

Незважаючи на те, що він легкий та маленький, зовнішній акумулятор зберігає багато енергії. Він дозволить вам заряджати такі пристрої, як смартфон, планшет чи цифрову камеру, що робить його ідеальним для подорожей. Він займає мало місця, тому може поміститися в будь-який рюкзак або сумку, забезпечуючи постійний доступ до джерела зарядки.

Різні порти – широка сумісність

Використання декількох різних портів, включаючи два USB, один USB Type-C та один Micro-USB, робить цей аксесуар дуже універсальним.

Більше того, можна одночасно підключити більше одного пристрою. Це означає суттєвий комфорт та можливість швидкої та ефективної зарядки смартфону або іншого пристрою, де б ви не знаходилися.

Ваше обладнання у повній безпеці

Велика потужність 20 Вт, що дозволяє ефективно передавати енергію, вимагає використання ефективних захисних пристроїв. Цей зовнішній акумулятор пропонує їх.

Серед іншого, захист від перезаряджання, перенапруги, навантаження, а також система NTC, яка захищає від перегріву. По суті, від пошкоджень захищений не тільки ваш зовнішній акумулятор, але й будь-який інший пристрій, який ви до нього підключаєте.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальна батарея
Бренд: Baseus
Модель: PPDML-N02
Матеріали корпусу: Полікарбонат + АБС-пластик
Ємність акумулятора: 30 000 мАг / 3.7 В (111 Втг)
Коефіцієнт перетворення енергії: ≥75%
Вхід Micro-USB: 5 В / 2 А, 9 В / 2 А
Вхід Type-C: 5 В / 3 А, 9 В / 2 А
Вихід Type-C: 5 В / 3 А, 9 В / 2.22 А, 12 В / 1.5 А
Вихід USB 1 / USB 2: 5 В / 3 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1.5 А
Вихід USB 1 + USB 2 + Type-C: 5 В / 3 А (Max)
Стандарти швидкого заряджання: QC 3.0, PD 3.0, QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC
Розмір: 153 x 68.8 x 41.7 мм
Вага: ~ 645 г
Колір: Білий
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати