Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase 20" Dark Green (6970055346412)

Розробка шведського дизайнера Андерса Хеллберга

Валіза створена шведським дизайнером Андерсом Хеллбергом, який зміг об'єднати вражаючу функціональність зі стриманою північною красою. Міцний полікарбонатний корпус стійкий до ударів і подряпин, він забезпечить надійне транспортування ваших речей. 

Валіза забезпечить зручність і комфорт при використанні будь-яких подорожах — чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

TSA-замок зі сканером відбитків пальців

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, що спеціалізується на системах захисту та ідентифікації за відбитками пальців, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

Стильний та надійний

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Об'єм внутрішнього простору складає 35 літрів, при досить компактній діагоналі в 20 дюймів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Практична конструкція

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах — чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase в різних кольорах

TSA-замок зі сканером відбитків пальців

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, що спеціалізується на системах захисту та ідентифікації за відбитками пальців, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase сканер відбитків пальців

Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань. Доступ до ваших речей тепер захищений надійним сканером відбитків пальців з пам'яттю на 5 власників.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase як працює сканер

Стримана краса

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей. Об'єм внутрішнього простору складає — 353 літри при досить компактній діагоналі в 20 дюймів.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase телескопічна ручка

Корпус валізи здатний витримувати удари та падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень.

Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також уникає деформації при падінні валізи. Пластик валізи витримує сидячу на ньому людини, масою до 40 кг, а також перевантаження до 5000 G.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase чоловік сидить на валізі

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до рук

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому підійде для людини з будь-якою комплекцією та зростом. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби.

Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації та поштовхи при переміщенні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 14 кг.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase висувна ручка

Кишені та фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей — одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори розділяють секції, допомагають зафіксувати речі всередині.

Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення та розриву.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase всередині

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючою системою, дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним.

Для перевірки надійності коліс валізу, масою 14 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase колеса

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase хлопець і дівчина

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase дівчина біля валізи

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland Smart Unlock Suitcase комплект валіз

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Матеріал: Корпус — полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка — поліестер
Об'єм: 35 л
Діагональ: 20"
Захист: Сканер відбитків пальців
Живлення: 2 батарейки АА
Вага: 4.6 кг
Розміри: 57.8 х 37 х 21.5 см
Колір: Зелений