Велосипед Xiaomi QiCYCLE Children Bike Blue

Подарувати дитині справді щасливе дитинство стало набагато простіше, з двоколісним другом Qicycle Children Bike дитина буде активно проводити свій час з радістю. Складові частини і форма велосипеда сконструйована таким чином, щоб надійно захистити дитину від отримання травм, а якість застосовуваних у конструкції матеріалів відповідають Міжнародним стандартам.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Велосипед Qicycle Children Bike

Зручність і безпека вашої дитини

  • Конструкція продумана до деталі
  • Стильний дизайн
  • 2 модифікації

Щасливе дитинство і просто приємне проведення часу

Подарувати дитині справді щасливе дитинство стало набагато простіше, з двоколісним другом Qicycle Children Bike дитина буде активно проводити свій час з радістю, оскільки конструктори розробили велосипед, який буде не тільки зручним, але і безпечним.

Конструкція, яка допоможе освоїти водіння

Для легкої і безболісної їзди на Qicycle Children Bike, спочатку від'єднайте педалі, що ваша дитина спробував переміщатися на велосипеді відштовхуючись ногами від дороги, тим самим - велобіг допоможе відчути особливість їзди і навчитися тримати рівновагу. Починати тренування можна вже з віку 2-х років, звичайно ж під наглядом батьків.

Після того, як дитина буде впевнено переміщатися на велосипеді за допомогою ніг, можна інтегрувати педалі до велосипеда, щоб дитина пробувала самостійно переміщатися вже не за допомогою ніг, а за допомогою педалей.

Проста трансформація

За допомогою спеціальних гвинтів (йдуть в комплекті), без необхідності розбирати конструкцію, і згідно з інструкцією, всього за кілька кроків Ви зможете трансформувати Qicycle Children Bike з велобіга в повноцінний велосипед.

Безпека на вищому рівні

Складові частини і форма велосипеда сконструйована таким чином, щоб надійно захистити маленьких дітей від отримання травм, а якість застосовуваних у конструкції матеріалів відповідають Міжнародним стандартам.

- На рамі та інших елементах конструкції відсутні гострі кути.
- Спеціально розроблена форма сідла убезпечить від амортизаційних травм хребта.
- Ризик прямого контакту з ланцюгом виключений за рахунок пластикового захисного футляра.

Море прекрасних емоцій

Qicycle Children Bike - транспортний засіб, який подарує безмежну кількість прекрасних емоцій вашій дитині, крім того, покупка даного велосипеда допоможе його фізичному розвитку.

Тип: Дитячий велосипед
Бренд: QiCYCLE
Особливості: Дві модифікації, для дітей від 2-х років (зростом від 90 до 110 см)
Колір: Синій