Дотримуємося правил європейського столового етикету зі столовими приборами від Maison Maxx

  • 04.08.2017
  • 1491

столовий прибор Maison Maxx

Погодьтеся, ми не так часто дотримуємося всіх правил столового етикету в повсякденному житті. Стрімкий темп офісних буднів, вплив «фастфудної» культури, брак часу і не лише це, не залишають нам шанс на правильний, з точки зору етикету, прийом їжі.

Але давайте згадаємо про вихідні, зустрічі з друзями або романтичний вечір з коханою людиною. Це особливо цінні моменти, які хочеться провести в приємній атмосфері, зі смачною їжею і вишуканими столовими приборами.

столовий

Не обов'язково відвідувати ресторан, аби насолодитися високою кухнею і затишною обстановкою.

Влаштуйте свято своїми руками! Набір столових приборів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set допоможе вам у цьому.

столовий прибор Maison Maxx

Maison Maxx - стартап-компанія з Сан-Франциско, яка займається виробництвом елегантних, функціональних і якісних продуктів. Сучасність, унікальність, практичність - це головні складові стилю компанії, дихання яких відчуваються у кожному новому продукті.

Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set складається з 1 ножа (21.8 см), 1 виделки (22.4 см), 1 столової ложки (22.4 см) і 1 чайної ложки (13 см).

столовий прибор Maison Maxx склад

Матеріалом для набору була обрана неіржавка сталь 304, стійка до корозії, подряпин і інших фізичних впливів.

столовий прибор Maison Maxx сталь

За рахунок того, що кожен столовий прилад пройшов випробування технологією вакуумної металізації (ефективна технологія отримання спеціальних покриттів), що імітує позолочення, хромування, обміднення і нікелювання, набір доступний у трьох кольорах: золотому, срібному і чорному.

столовий прибор Maison Maxx вакуумна металізація

столовий прибор Maison Maxx

Необхідні полірування і шліфування надали приладам ідеальну гладкість і змусили метал «грати».

Як бачимо, лише 4 предмети, але наскільки вони необхідні для вишуканої вечері! Зачерпнути столовою ложкою "Буйабес", відрізати ножем ніжний шматочок кролятинки і накрутити а-ля італьяно спагетті на виделку, підхопити чайною ложечкою шоколадний мус - Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set впорається з усіма смаколиками!

столовий прибор Maison Maxx

столовий прибор Maison Maxx та смаколики