Огляд екшн-камери Xiaomi Yi Sport Camera

  • 03.12.2015
  • 1655

Yi Camera - перша екшн-камера від XiaoYi, вона симпатична, компактна і функціональна. Сьогодні ближче познайомимося з Yi Camera від Xiaomi.

Комплект поставки

Yi Camera упакована в картонну коробочку з логотипом Yi на передній грані. На задній частині упаковки є невеликий опис і характеристики камери.

Під кришкою відразу можна виявити саму камеру, а під нею в спеціальному відсіку акумулятор і USB кабель синхронізації. Також в коробці є інструкція з використання Yi Camera українською мовою.

Дизайн

Перше, що вражає коли камера потрапляє в руки - її розміри. Yi Camera відчувається мініатюрною, її геометричні розміри становлять РОЗМІРИ, вона трохи більше сірникової коробки.

Екшн-камера зроблена з полікарбонату, вони має рифлену структуру по периметру, і гладке покриття у об'єктиву і на протилежній стороні від нього.

Елементи управління

Всього на камері є три кнопки:

  • включення / вимикання
  • Wi-Fi
  • спуск затвора

Клавіша включення / виключення знаходиться на передній грані, навколо неї є світлодіодне кільце, яке світиться червоним, синім або фіолетовим кольорами залежно від рівня заряду батареї. Блакитний - це 100%, фіолетовий - 50%, а червоний колір вказує на те, що камеру варто підзарядити.

Акумулятор в комплекті поставки Yi Camera лежить окремо від самої камери, це запобігає від раннього зносу і виходу батареї з ладу. Ємність вбудованого акумулятора приблизно 1100 мАг.

На корпусі є чотири світлодіодних індикатори, нижній, верхній і задній відповідають за вибраний режим зйомки (щоб з усіх боків було видно), а LED індикатор біля кнопки Wi-Fi показує роботу бездротового підключення.

Додаток Yi Camera

Щоб підключити камеру до вашого смартфону потрібно встановити спеціальну програму Yi Camera, завантажити додаток можна з сайту MIUI.ua.

Тепер потрібно активувати Wi-Fi на смартфоні і на Yi Camera, а потім синхронізувати пристрої. Все, камера готова до використання. Через інтерфейс смартфона можна робити наступне:

  • виставляти режим зйомки
  • вибирати дозвіл для фото / відео
  • управляти LED підсвічуванням камери (можна її вимкнути зовсім)
  • оновлювати прошивку
  • шерінг фото / відео

Фотографії

Найголовнішим елементом Yi Camera є 16-мегапіксельний сенсор Sony Exmor R, відразу після нього встановлений об'єктив з асферичними лінзами з світлосилою F 2.8.

Фотографії Yi Camera знімає в 4608×3456 точок, однак якщо така якість фото не потрібна, а місця на карті пам'яті практично не залишилося, можна виставити вручну режим зйомки 13, 8 або 5 мегапікселів.

Так як камера не має власного дисплея, всі настройки можна зробити на екрані смартфона. Крім звичайної зйомки є режим "Серія", "Таймер" і "Уповільнена Зйомка" Timelaps.

Режим Burst робить серію з 7 знімків в секунду, а Timelaps виробляє серійну зйомку, пізніше ці фотографії можна об'єднати в відео ролик.

Відео

Yi Camera знімає Full HD відео, є оптична стабілізація. Записується це все на карту пам'яті її немає в комплекті). Можна записувати як Full HD відео 16: 9 60 fps, так і HD 1280 × 720, але 100 fps. При максимальному режимі 200 кадрів в секунду, дозвіл картинки падає до 848 × 480 точок.

Автономність

Автономність Yi Camera залежить від стилю використання. Приміром безперервна зйомка відео з роздільною здатністю Full HD і 50 fps "з'їла" весь заряд акумулятора за півтори години. Хоч ємність акумулятора і становить 1100 мАг, але заряджається камера досить таки довго.

На огляді була біла модель, проте ще є і жовта камера, а також комплект з моноподи. Купити Xiaomi Yi Camera можна в магазині Mi.ua.