Огляд Xiaomi Mi Band Pulse (1S)

  • 03.12.2015
  • 1555

Естетично, Mi Band Pulse виглядає також, як і попередник новинки - Mi Band, вкрай акуратним і стильним, проте на відміну від попередньої моделі, на його тильній стороні вирізане невелике віконце призначене для спеціального оптичного сенсора.

Нижня частина модуля реалізовано із застосуванням матового пластика в чорних тонах, зі зворотного боку якого можна розгледіти логотип компанії Xiaomi.

На одній з граней модуля розміщені контакти для зарядки Mi Band Pulse.

Логотип Mi розміщений на одній з країв корпусу, на іншому ж розмістилося зображення серця, що вказує на наявність в новинці пульсометра.

На лицьовій стороні Mi Band Pulse розташовані світлодіодні індикатори, так само як і у його попередника.

Mi Band Pulse незначно збільшився в довжині (на 0,9 мм) і всього на 1 мм збільшився в товщині. 5,5 грам важить браслет в повній комплектації.

Mi Band Pulse: Функціональність

Більшість фітнес - трекерів підтримують лише одну операційну систему і це, як правило, або Android, або IOS, але Mi Band Pulse підтримує роботу з платформами Android 4.4, iOS.

При цьому необхідно врахувати дуже важливий момент, що Mi Band Pulse буде працювати тільки під управлінням Android версії 4.4 або вище, а також будь-якою моделлю iPhone з версією IOS 7.0 або вище.

Також, варто відзначити, що новинка виготовлена за стандартом захисту оболонки IP67, що захищає її від впливу пилу, а також від не тривалого впливу вологи.

Якщо в першій версії фітнес-трекера заряду батареї ємністю 45 мАг вистачало на 30 днів, то в Mi Band Pulse, заряду батареї вистачить на 10 днів, що обумовлено наявністю датчика серцевого ритму.

Mi Band Pulse: Датчик серцевого ритму

В основу роботи пульсометра Mi Band Pulse закладена технологія фотоплетізмограмми, коли вся інформація про ваш пульс збирається із застосуванням світлового джерела, в даному випадку за допомогою зелених світлодіодів.

Для того, щоб побачити, наскільки точні дані датчика пульсу, порівнювалися дані з подібним браслетом під назвою «TOM TOM», а також з Apple Watch.

Як видно на фото нижче, різниця між результатами незначна. Що дійсно вражаюче.

Mi Band Pulse: Моніторинг статистики на вашому смартфоні

Тепер дані моніторингу стали більш повними і докладними, завдяки включенню датчика пульсу, і користувачі зможуть побачити свої життєві статистику в режимі, який називається «Live View». Режим Live View оновлює статистику в режимі реального часу, так що ви можете налаштувати ритміку ваших тренувань на щоденній основі.

При необхідності, ви можете змінити мову інтерфейсу і як видно на зображеннях нижче, статистика досить докладно описує показники ваших щоденних фізичних навантажень.

Як правильно налаштувати?

Фірмовий додаток «Mi Fit», доступно для платформ Android і iOS.

Після того, як Ви встановите додаток на смартфон, Ви зможете зробити всі необхідні налаштування свого профілю.

Далі Вам необхідно синхронізувати браслет безпосередньо зі смартфоном.

Так як браслет завжди включений, Вам необхідно лише включити на смартфоні Bluetooth і знайти новий пристрій. Пульсометр активується натисканням безпосередньо по оптичному сенсору, також його можна активувати за допомогою передвстановленого додатку у Вашому смартфоні, для економії заряду батареї.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua